Na Podkově 84
569 92  Bystré u Poličky
Česká republika
hotel roku

LETNÍ POBYT SENIOR 55+ Hotel Bystré je vyhledávaným místem pro odpočinek a relaxaci. Velká část našich hostů má více jak 55 let a užívají si u nás se svými blízkými a čerpají síly. V našem hotelu se snažíme právě této generaci vyjít vstříc vybavením i službami tak, aby jejich odpočinek byl plnohodnotný a péče o ně adekvátní představám o plnohodnotné dovolené. Přijeďte i vy načerpat síly po dlouhé zimě do našeho hotelu. Využijte našich služeb, které Vám nabízíme i zkušenostem při péči o hosty ve zralém věku.

Poptat volný termín:                                                                                             Balíček obsahuje:

Balíček obsahuje:

5 nocí ubytování ve dvoulůžkovém pokoji
5x snídaně formou švédského stolu pro dvě osoby
5x odpolední kávička s dezertem pro dva
5x dvě hodiny v bazénu s mořskou vodou
1x 30 minut ve vířivce

Pobyty pro seniory 55+, ������������ hotely vhodné pro děti, wellness pobyty vysočina a okolí, služby stravování v hotelu, slevomat pobyty pro dva senioři, lázně  pobyt pro seniory, jarní dovolená s dětmi, letní dovolená s dětmi, prázdniny s dětmi, pobyty pro seniory česká republika, wellness pobyty vysočina, wellnes pobyty pro dva na vysočině, hotely s bazénem, letní dovolená s dětmi na vysočině, ubytování  s bazénem, dovolena v čr leto 2014, dotované pobyty pro seniory 2014, Zlevněné seniorské pobyty, wellnes pro seniory, slevomat wellnes pro seniory

Hotel Bystré *** na Vysočině představuje příjemné ubytování v blízkosti přírody. Nachází se v centru malého městečka Bystré, nedaleko Svitav a krásného města Polička. Nově zrekonstruované historické budovy hotelu jsou často a opakovaně vyhledávány návštěvníky pro svou příjemnou atmosféru a ochotný personál. Hotel Bystré je Family friendly – tedy hotel přátelský k rodinám s dětmi. Nabízí také bezbariérové ubytování a je vhodný i pro tělesně postižené, seniory, rodiny s malými dětmi (kočárky) a podobně.

© 2012–2017 hotel-bystre.cz Created by Zserver

Hotel Bystré v Bystrém hodnocení