Na Podkově 84
569 92  Bystré u Poličky
Česká republika
hotel roku

akční letní wellness                   volné termíny                                                                                      více  info o pobytu:

V ceně čtyřdenního pobytu je ubytování ve vícelůžkovém pokoji s vlastním sociálním zařízením 3 noci, tři snídaně formou švédského stolu, , každý den dvě hodiny v slaném bazénu, každý den půl hodiny relaxační vířivky, každý den odpolední kávička s dezertem, jedenkrát za pobyt hodina v klasické sauně, půl hodiny relaxační masáže zad, možnost využití uzamykatelného parkoviště a jedenkrát za pobyt hodina pronájmu tenisového kurtu s antukou.

v ceně pobytu:

Hotel Bystré *** na Vysočině představuje příjemné ubytování v blízkosti přírody. Nachází se v centru malého městečka Bystré, nedaleko Svitav a krásného města Polička. Nově zrekonstruované historické budovy hotelu jsou často a opakovaně vyhledávány návštěvníky pro svou příjemnou atmosféru a ochotný personál. Hotel Bystré je Family friendly – tedy hotel přátelský k rodinám s dětmi. Nabízí také bezbariérové ubytování a je vhodný i pro tělesně postižené, seniory, rodiny s malými dětmi (kočárky) a podobně.

© 2012–2017 hotel-bystre.cz Created by Zserver

Hotel Bystré v Bystrém hodnocení