Na Podkově 84
569 92  Bystré u Poličky
Česká republika
hotel roku

Dobrý den,
chci Vám touto formou udělat nabídku. Mám k dispozici žlutý minibus pro 17 osob a velký autobus pro 46 osob VYBAVENÉ BEZPEČNOSTNÍMI PÁSY, 27+1 AUTOBUSEK. Minibus jezdí za 15 kč/km,velký autobus jezdí za 27kč/km AUTOBUSEK JEZDÍ 22KČ, uvedené ceny jsou již konečné. Vhodné pro sportovní oddíly, organizace, školy, důchodce.

Vlastním také dva podvaly, které by mohli sloužit pro přepravu jakéhokoliv zboží – oba jsou zaplachtované. Možnost i odtažení vozu. Máme letos desetileté zkušenosti s autobusovou dopravou se školami z Vašeho okolí jako například: Polička, Svojanov, Bystré které jsou spokojeny s cenou i se službami. Jezdíme obvykle na výlety, divadelní představení, sportovní utkání, exkurze nebo na lyžáky. Novinka 9-místné nové vozidlo cena 10kč/km v případě menšího počtu dětí.

Rádi se zákazníkami spolupracujeme dlouhodobě.
Věřím, že tato nabídka může být pro Vás přínosem, jak se levněji podívat na zajímavá místa nebo přepravit Vaši zakázku.

Doporučujeme letní termíny pro rok 2017 objednávat s předstihem.

Závazné objednávky je možné zaslat e-mailem nebo telefonicky 608 802 308, nebo 739 629 865.
Těším se na spolupráci s Vámi.
Martin Sauer
Rohozná 241, okr. Svitavy
Osobní doprava
tel. 608 802 308
e-mail: martin.sauer@email.c

Hotel Bystré *** na Vysočině představuje příjemné ubytování v blízkosti přírody. Nachází se v centru malého městečka Bystré, nedaleko Svitav a krásného města Polička. Nově zrekonstruované historické budovy hotelu jsou často a opakovaně vyhledávány návštěvníky pro svou příjemnou atmosféru a ochotný personál. Hotel Bystré je Family friendly – tedy hotel přátelský k rodinám s dětmi. Nabízí také bezbariérové ubytování a je vhodný i pro tělesně postižené, seniory, rodiny s malými dětmi (kočárky) a podobně.

© 2012–2017 hotel-bystre.cz Created by Zserver

Hotel Bystré v Bystrém hodnocení