Na Podkově 84
569 92  Bystré u Poličky
Česká republika
hotel roku

Firemní akce

školící místnost

školící místnostŠkolící místnost – sál s kapacitou až 50 míst lze připravit pro konferenci, školení, firemní akci či oslavu. Prostor je vybaven promítacím plátnem, flip-chartem a prostorem pro coffee break či raut. Mezonetový prostor na sále lze využít jako relaxační prostor i místo pro individuální konzultace.

Školící salónekŠkolící salónek poskytne příjemné a komorní prostředí až pro 15 osob.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAKomunitní sál

Pro kongresy, pracovní porady a setkání lze využít komunitní sál v multifunkčním domě cca 50 metrů od hotelu. Je vhodný k pořádání přednášek, workshopů, předváděcích akcí, výstav apod. K dispozici je standardní vybavení pro pořádání těchto akcí: PC, bílá tabule, flip-chart, interaktivní tabule, dataprojektor, DVD, mikrofon, repro. Pronájem prostor, občerstvení a další služby při přípravě firemních akcí Vám pomůže zorganizovat Hotel Bystré.

Služby na hoteluPro firemní školení, team-bulding, firemní akce a setkávání pak hotel poskytuje dokonalé zázemí v podobě wellness (bazén, sauna, infrasauna, posilovna, vířivka, masáže a kosmetika).

 

VYBÍREJTE I Z NAŠÍ NABÍDKY:

VYBÍREJTE I Z NAŠÍ NABÍDKY:

Základní cena ubytování se snídaní a bazénem   je 670,- Kč s DPH

NECHTE SI VYTVOŘIT POBYT NA MÍRU DLE AKTUÁLNÍHO CENÍKU

AKČNÍ RODINNÉ POBYTY  s dítětem od tří let zdarma

BALÍČEK WELLNESS EXKLUZIVE  s bonusovým wellness

SENIOR 55+ POBYT   se seniorskou slevou

Zimní pobyty

Hotel Bystré *** na Vysočině představuje příjemné ubytování v blízkosti přírody. Nachází se v centru malého městečka Bystré, nedaleko Svitav a krásného města Polička. Nově zrekonstruované historické budovy hotelu jsou často a opakovaně vyhledávány návštěvníky pro svou příjemnou atmosféru a ochotný personál. Hotel Bystré je Family friendly – tedy hotel přátelský k rodinám s dětmi. Nabízí také bezbariérové ubytování a je vhodný i pro tělesně postižené, seniory, rodiny s malými dětmi (kočárky) a podobně.

© 2012–2017 hotel-bystre.cz Created by Zserver

Hotel Bystré v Bystrém hodnocení