Na Podkově 84
569 92  Bystré u Poličky
Česká republika
hotel roku

Hotel Bystré*** nabízí svým návštěvníkům ubytování v 19ti pokojích, s celkovou kapacitou 50 lůžek. Všechny pokoje splňují standard 3* hotelu, Pokoje mají vlastní sociální zázemí (WC, koupelna), LCD TV a wifi. V roce 2005 proběhla rozsáhlá rekonstrukce hotelových budov i pokojů, ubytování je tedy moderní, pohodlné a komfortní.

Nabízené ubytování je vhodné jak pro rodiny s dětmi, tak pro seniory, ubytování skupin (školy, firemní akce) , ale i jednotlivce, kteří potřebují jen jednorázový nocleh.

FOTOGALERIE POKOJŮ A JEJICH UMÍSTĚNÍ V HOTELU

Typy pokojů a jejich vybavení:

APARTMÁN – dva propojené pokoje s jedním sociálním zařízením s celkovou kapacitou 6-ti lůžek

Hotelový apartmán

BEZBARIÉROVÉ POKOJE – vhodné ubytování pro rodiny s dětmi, seniory či handicapované návštěvníky. Tyto pokoje mají i bezbariérovou koupelnu.

Bezbariérový pokoj

VÍCELŮŽKOVÉ POKOJE –  na hotelu najdete dvoulůžkové, třílůžkové a čtyřlůžkové. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení. Na základě Vaší rezervace Vám vybereme pokoj, který bude vyhovovat vašim potřebám ( prostornost, podlaží) i představám.

Hotel má k dispozici převážně dvoulůžkové a třílůžkové pokoje

JEDNOLŮŽKOVÉ POKOJE – hotel nemá. Je však možné, aby v tomto pokoji spala pouze jedna platící osoba. V tomto případě si hotel účtuje příplatek.

Všechny pokoje mají VLASTNÍ SOCIÁLNÍ ZÁZEMÍ se sprchovým koutem a WC.

Každý pokoj ma vlastní sociální zázemí

POKOJ NA PŘESPÁNÍ – vhodný pro jednorázový nocleh řidičů cestujících přes Bystré, „baťůžkářů“ apod. Cena je smluvní a není v ní zahrnuta snídaně a bazén. Sociální zařízení je na chodbě. Pokoj není standardně vybaven.

Hotel Bystré *** na Vysočině představuje příjemné ubytování v blízkosti přírody. Nachází se v centru malého městečka Bystré, nedaleko Svitav a krásného města Polička. Nově zrekonstruované historické budovy hotelu jsou často a opakovaně vyhledávány návštěvníky pro svou příjemnou atmosféru a ochotný personál. Hotel Bystré je Family friendly – tedy hotel přátelský k rodinám s dětmi. Nabízí také bezbariérové ubytování a je vhodný i pro tělesně postižené, seniory, rodiny s malými dětmi (kočárky) a podobně.

© 2012–2017 hotel-bystre.cz Created by Zserver

Hotel Bystré v Bystrém hodnocení