Na Podkově 84
569 92  Bystré u Poličky
Česká republika
hotel roku

Adresa hotelu:

Hotel Bystré ***
Na Podkově 84
569 92 Bystré u Poličky

Česká Republika

GPS:

49°37’45.527″N, 16°20’43.234″E

Město Bystré leží nedaleko hranice kraje Vysočina a Pardubického kraje. Ačkoliv oficiálně spadá hotel Bystré již do Pardubického kraje, velmi často jej vyhledávají také ti, kteří se rozhodli strávit dovolenou na Vysočině a hledají v této lokalitě příjemné ubytování. Nedaleko města Bystré se nachází také město Polička, o několik kilometrů dál pak také Svitavy.

Najdete nás zde

————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————
Hotel Bystré*** – ubytování na Vysočině – ubytování v Pardubickém kraji – ubytování Bystré – ubytování Polička – ubytování Jedlová – ubytování pro rodiny s dětmi – ubytování pro seniory, ubytování s bazénem – hotel s bazénem – ubytování pro skupiny

Hotel Bystré *** na Vysočině představuje příjemné ubytování v blízkosti přírody. Nachází se v centru malého městečka Bystré, nedaleko Svitav a krásného města Polička. Nově zrekonstruované historické budovy hotelu jsou často a opakovaně vyhledávány návštěvníky pro svou příjemnou atmosféru a ochotný personál. Hotel Bystré je Family friendly – tedy hotel přátelský k rodinám s dětmi. Nabízí také bezbariérové ubytování a je vhodný i pro tělesně postižené, seniory, rodiny s malými dětmi (kočárky) a podobně.

© 2012–2017 hotel-bystre.cz Created by Zserver

Hotel Bystré v Bystrém hodnocení