Na Podkově 84
569 92  Bystré u Poličky
Česká republika
hotel roku

RESTAURACE, VINÁRNA, ZAHRADNÍ RESTAURACE

Hotelová restaurace s celodenním provozem (otevřeno od 11,00 hod) Vám nabídne kvalitní  českou kuchyni i krajové speciality. Kromě nabídky z jídelního lístku,  můžete využít obědové menu s výběrem ze dvou druhů jídel. Hotelová restaurace je nekuřácká. Lze si samozřejmě dokoupit polopenzi či plnou penzi jak pro dospělé, tak pro děti.

Hotelová restaurace

V nabídce restaurace je široký výběr nealkoholických a alkoholických nápojů. Můžete si pochutnat na světlém, černém nebo řezaném pivu z Měšťanského pivovaru v Poličce. Námi nabízená vína dodává  firma PALAVÍN, Bavory.

Pro ubytované hosty nabízíme od 8.00 do 9.3o hod snídaně  formou švédského stolu.  Pokud využijete ubytování s  polopenzí, můžete si vybrat k večeři  z široké nabídky výběru jídel. Stravování větších skupin je řešeno na základě individuální dohody. Pro každého klienta rádi uvaříme jeho dietu, jsem hrdí, že Vám v tomto ohledu můžeme maximálně vyjít vstříc.

Hotelový komplex je přizpůsoben pro pobyt rodin s dětmi. V restauraci proto najdete krmící židličky, dětské příbory, veselé prostírání i dětský koutek. Ceník dětské stravy

Restaurace je přizpůsobená pro stravování malých dětí

V objektu hotelu se nachází i VINÁRNA, která kromě posezení ve stylovém prostoru, nabízí širokou škálu vín z vinotéky od výhradního dodavatele PALAVÍN, Bavory a příjemnou obsluhu.

Vinárna je rovněž nekuřáckým prostorem.

Hotelová vinárna

ZAHRADNÍ RESTAURACE

nabízí příjemné posezení,  zábavu pro děti v podobě velké trampolíny, pískoviště s herní sestavou (skluzavka a domeček). Příjemné posezení s relaxací doplňuje venkovní bazén o průměru 5 metrů. Při nepříznivém počasí si můžete posedět pod krytou pergolou. Pro Vaši zábavu zde najdete teké zahradní člověče nelob se, ruské kuželky a zahradní dámu. Vše doplńuje dětský skákací panák.

Příjemné posezení v zahradní restauraci

Hotel Bystré *** na Vysočině představuje příjemné ubytování v blízkosti přírody. Nachází se v centru malého městečka Bystré, nedaleko Svitav a krásného města Polička. Nově zrekonstruované historické budovy hotelu jsou často a opakovaně vyhledávány návštěvníky pro svou příjemnou atmosféru a ochotný personál. Hotel Bystré je Family friendly – tedy hotel přátelský k rodinám s dětmi. Nabízí také bezbariérové ubytování a je vhodný i pro tělesně postižené, seniory, rodiny s malými dětmi (kočárky) a podobně.

© 2012–2017 hotel-bystre.cz Created by Zserver

Hotel Bystré v Bystrém hodnocení