Na Podkově 84
569 92  Bystré u Poličky
Česká republika
hotel roku

Budova hotelu v létě - barokní stavba

Potřebujete krátkodobé ubytování, levný pokoj na přespání nebo hledáte, kde strávit příjemnou dovolenou se svými blízkými?

Ať tak, či tak,  jste na správném místě!

Hotel Bystré*** je NEKUŘÁCKÝ HOTELOVÝ KOMPLEX, složený ze tří budov. Ty prošly v r. 2005 rozsáhlou rekonstrukcí, díky čemuž Vám nyní můžeme nabídnout komfortní ubytování ve stylovém prostředí. Našimi nejčastějšími hosty jsou rodiny s dětmi, senioři, skupiny – školy, firmy, účastníci pobytových akcí – aqua aerobic, plavání s miminky, apod.

Letní atrium hotelu

Hotelová RECEPCE je otevřena vždy od 7:00-20:00 hod.

Nástup ubytování je od 15 do 19 hodin (check-in je možný v případě dohody i dříve, nebo později)

Při odjezdu pak je nutné vyklidit pokoj do 10,30 hodin (po dohodě je možný pozdější check-out)

PARKOVÁNÍ – uzamykatelné parkoviště V CENĚ UBYTOVÁNÍ (kapacita 8 aut), další parkovací místa před hotelem

HOTELOVÉ POKOJE splňují standard 3* hotelu. Pokoje mají vlastní sociální zázemí (WC, koupelna), LCD TV a wifi. V hotelu je možné se ubytovat i s Vaším domácím mazlíčkem.

V Hotelu Bystré*** je pro hotelové hosty zdarma k dispozici BAZÉN S MOŘSKOU VODOU a další WELLNESSPOSILOVNA, INFRA SAUNA, VÍŘIVKA, SAUNA.  Stejně tak jsou přímo v budově hotelu k dispozici MASÁŽE a KOSMETICKÉ SLUŽBY.

Forma platby, fakturační adresa, obchodní podmínky

Hotel Bystré *** na Vysočině představuje příjemné ubytování v blízkosti přírody. Nachází se v centru malého městečka Bystré, nedaleko Svitav a krásného města Polička. Nově zrekonstruované historické budovy hotelu jsou často a opakovaně vyhledávány návštěvníky pro svou příjemnou atmosféru a ochotný personál. Hotel Bystré je Family friendly – tedy hotel přátelský k rodinám s dětmi. Nabízí také bezbariérové ubytování a je vhodný i pro tělesně postižené, seniory, rodiny s malými dětmi (kočárky) a podobně.

© 2012–2017 hotel-bystre.cz Created by Zserver

Hotel Bystré v Bystrém hodnocení