Na Podkově 84
569 92  Bystré u Poličky
Česká republika
hotel roku

RECEPCE

Recepční služba Vám je k dipozici od 7,00 -22,00 hod.

Váš pokoj bude připraven na Vaše ubytování od 15,00 -19,00 hod (pokud Vám tento čas nevyhovuje, můžete se individuálně dohodnout na recepci , rádi Vám vyjdeme vstříc ).

Snídaně formou švédského stolu je pro Vás připravena od 8,00 -10,00 hod

Časy večeří si můžete stanovit sami, večeře se však podávají nejdéle ve 20,00 hod.

Časy služeb, které budete v rámci ubytování čerpat (BAZÉN, SAUNA, VÍŘIVKA, POSILOVNA) si dohodnete na recepci tak, aby co nejlépe vyhovovaly Vašim požadavkům pouze však v rozmezí 7,00 -20,00 hod.

Vaše dotazy, náměty i připomínky rádi vyřešíme, pokud to bude v našich silách, v nejkratším možném časovém termínu, tak, aby Váš pobyt probíhal dle vašich představ.

Žádáme Vás o ukončení Vašeho pobytu do 10,30 hod odevzdáním klíčů od pokoje na recepci.

 Platbu pobytu  můžete provést

  1. přímo v hotovosti
  2. platební kartou
  3. Sodexo šeky
  4. převodem z účtu (fakturou) před zahájením pobytu formou objednávky (nezapomeňte uvést všechny fakturační údaje) např. platba zaměstnavatele

 


Hotel Bystré *** na Vysočině představuje příjemné ubytování v blízkosti přírody. Nachází se v centru malého městečka Bystré, nedaleko Svitav a krásného města Polička. Nově zrekonstruované historické budovy hotelu jsou často a opakovaně vyhledávány návštěvníky pro svou příjemnou atmosféru a ochotný personál. Hotel Bystré je Family friendly – tedy hotel přátelský k rodinám s dětmi. Nabízí také bezbariérové ubytování a je vhodný i pro tělesně postižené, seniory, rodiny s malými dětmi (kočárky) a podobně.

© 2012–2017 hotel-bystre.cz Created by Zserver

Hotel Bystré v Bystrém hodnocení