Na Podkově 84
569 92  Bystré u Poličky
Česká republika
hotel roku

Nejčastější dotazy

Budu platit zálohu?

Zálohu na pobyt vyžadujeme při delších pobytech a v termínech, o které je velký zájem.

Napíšete mně fakturu pro zaměstnavatele (tzv. FKSP)?

Je to běžná praxe. Na základě Vaší objednávky, kde uvedete přesnou fakturační adresu, text faktury, délku pobytu a počet osob.

Jak  zrušit rezervaci ?

Pokud nebudete moci přijet, prosím, zrušte svoji rezevaci co nejdříve. Uvolníte tím pokoj pro jiného zájemce, který se možná těší na dovolenou a my nemáme volný pokoj. Pokud jste zaplatili zálohu, platí storno podmínky uvedené v obchodních podmínkách.

Jak je to s připojením na internet?

V Hotelu Bystré je Wifi síť, heslo na připojení najdete  na pokoji, popřípadě Vám jej řekneme na recepci. Vzhledem k tomu, že v 17. století stavitelé objektu nepočítali s možností šíření informací vzduchem nepřizpůsobili sílu zdí. bývá signál na různých místech hotelu různě kvalitní.Na pokoji č. 101 a 102 je možnost připojení pouze napevno s možností zapůjčení síťového kabelu na recepci. Pokud budete mít s připojením problémy, rádi Vám je, pokud to bude v našich silách, pomůžeme odstranit.

Mohu pobyt zaplatit platební kartou?

Na recepci hotelu je platební terminál, kde můžete uhradit pobyt standardními platebními kartami MasterCard a Visa.

Mohu pobyt uhradit poukázkou Sodexo?

Díky spolupráci se společnostmi SODEXO můžete za ubytovací služby zaplatit poukazy, které jsou k tomu určené. V restauraci můžete uhradit Vaši útratu Sodexo stravenkami. Přeplatky na Sodexo poukázky se nevrací.

Jak si můžu objednat služby, které nabízí Hotel Bystré?

Při příjezdu si dohodnete na recepci hotelu časy služeb (bazén, sauna, posilovna, vířivka, infrasauna) dle Vašich plánů a možností hotelu. Masáže a kosmetiku si pak objednejte na uvedených tel. číslech.

Ubytování domácích mazlíčků?

Přijet se svým zvířátkem je možné, dohodněte se na podmínkách již při objednání pobytu.

Parkování v areálu Hotelu Bystré? 

Přímo v areálu hotelu je parkoviště pro cca 8 aut, které se na noc zamyká.  Další parkovací místa jsou na náměstíčku kolem kostela a před ZUŠ.

Možnost stravování při pobytu v Hotelu Bystré.

Při pobytu se snídaní si můžete v restauraci objednat jídlo od 11 hodin z jídelního lístku, využít nabídku obědového menu. V  případě večeří máte možnost dokoupit si polopenzi, popřípadě využít služeb kuchyně, která vaří ve všední den do 20 hodin, v pátek , sobotu a neděli do 21,00 hodin.

A co  diety?

Naše kuchařky Vám rády vyjdou vstříc ohledně speciálních požadavků Vaší stravy. Máme zkušenosti se širokou škálou diet. Můžete se přímo v kuchyni domluvit na úpravě Vaší stravy a my přivítáme možnost vzdělávat se i nadále v oblasti zdravé výživy a speciálních diet.

Hotel Bystré *** na Vysočině představuje příjemné ubytování v blízkosti přírody. Nachází se v centru malého městečka Bystré, nedaleko Svitav a krásného města Polička. Nově zrekonstruované historické budovy hotelu jsou často a opakovaně vyhledávány návštěvníky pro svou příjemnou atmosféru a ochotný personál. Hotel Bystré je Family friendly – tedy hotel přátelský k rodinám s dětmi. Nabízí také bezbariérové ubytování a je vhodný i pro tělesně postižené, seniory, rodiny s malými dětmi (kočárky) a podobně.

© 2012–2017 hotel-bystre.cz Created by Zserver

Hotel Bystré v Bystrém hodnocení