Na Podkově 84
569 92  Bystré u Poličky
Česká republika
hotel roku

letní dovolená za akční cenu – senior 55+

LETNÍ POBYT SENIOR 55+Lákavý letní pobyt s přáteli či s vnoučaty , který Vám v ceně 6 590,- za 6 dnů pro dvě osoby nabídne:

koupit tento balíček on-line

balíček obsahuje:

5 nocí ubytování pro dvě osoby ve dvoulůžkovém pokoji s vlastním sociálním zázemí
5 snídaní pro dvě osoby formou švédského stolu
5* odpolední kávička s dezertem ( od 14,30 do 16,30)
každý den dvě hodiny v bazénu s mořskou vodou
jedenkrát za pobyt třicet minut vířivky

můžete si dokoupit polopenzi ( večeře – výběr z pěti druhů jídel)  85,- Kč/jídlo

Celý život jste pracovali, zabezpečovali rodinu a teď máte právo na ODPOČINEK.  Přijeďte do PŘÍJEMNÉHO prostředí hotelu Bystré, který Vám zajistí POHODLÍ  a KOMFORT, který si zasloužíte. DOTOVANÁ CENA pobytu Vám umožní zrelaxovata ve WELLNESS   hotelu, a to konkrétně využít dvě hodiny denně BAZÉN S MOŘSKOU VODOU, který pohladí Vaše tělo i Vaši duši. Bonusová odpolední KÁVIČKA S DEZERTEM pak doladí Váš zážitek z příjemného letního dne, stejně jako RELAXAČNÍ VÍŘIVKA pro dva. Procházky po letní Vysočině, TURISTIKA, návštěva  KULTURNÍCH  a HISTORICKÝCH PAMÁTEK – například HRAD SVOJANOV – významná památka kraje, MĚSTO POLIČKA  s barokním opevněním. nebo ZÁMEK V LITOMYŠLI – památka UNESCO.

PŘIJEĎTE SI ODPOČINOUT, ZASLOUŽÍTE SI TO !!!

Wellness pobyt pro seniory 55+, Odpočinkový pobyt pro seniory 55+ vna vysočině pro dva Hotel Bystré***, zájezdy pro seniory 55,

dovolená pro seniory 55+“ se mohou účastnit nejen ti, kteří dosáhli věku 55 let

Aktuální nabídka dotovaných zvýhodněných zájezdů pro seniory 55+

 

Hotel Bystré *** na Vysočině představuje příjemné ubytování v blízkosti přírody. Nachází se v centru malého městečka Bystré, nedaleko Svitav a krásného města Polička. Nově zrekonstruované historické budovy hotelu jsou často a opakovaně vyhledávány návštěvníky pro svou příjemnou atmosféru a ochotný personál. Hotel Bystré je Family friendly – tedy hotel přátelský k rodinám s dětmi. Nabízí také bezbariérové ubytování a je vhodný i pro tělesně postižené, seniory, rodiny s malými dětmi (kočárky) a podobně.

© 2012–2017 hotel-bystre.cz Created by Zserver

Hotel Bystré v Bystrém hodnocení