SPECIÁLNÍ NABÍDKA POBYTŮ

VYBERTE SI Z NAŠÍ NABÍDKY ZVÝHODNĚNÝCH POBYTOVÝCH BALÍČKŮ

Níže uvedené pobytové balíčky jsou nastaveny tak, abyste si užili co nejvíc a zaplatili co nejméně.

WELLNESS EXKLUZIVE

Nejprodávanější zvýhodněný pobyt, vhodný také jako dárek. Užijte si do syta wellness zázemí hotelu a zregenerujte tak unavené tělo i mysl.

 

WELLNESS RELAX

Další oblíbený wellness pobyt v našem hotelu na Vysočině. 4 noci s možností využití wellness zázemí - bazénu, vířivky, posilovny a k tomu dobré jídlo a pití.

 

ROMANTICKÝ BALÍČEK

Strávit hezké chvíle se svojí láskou, zažít něco nového, odpočinout si a nabrat energii do dalších dnů. Pro všechny zamilované je tu romantický pobytový balíček.

 

 

SENIOR 55+

Pro dříve narozené nabízíme pobytový balíček, kdy si mohou užít nejen odpočinku v hotelovém bazénu, ale také výletů po památkách a vycházky po okolí a dobrého jídla. Přijeďte si k nám odpočinout a nabrat síly.

 

 

JARNÍ PRÁZDNINY

Strávit příjemný čas s rodinou - stále častěji se setkáváme s tím, že udělat si čas na své nejbližší je v běžném roce téměř nemožné. Proč tedy nevyužít prázdniny k tomu, abychom si užili s rodinou příjemné chvilky na Vysočině.

 

 

 VELIKONOČNÍ BALÍČEK - PRODÁNO

Svátky jara na prosluněné Vysočině v atraktivním balíčku po celé Velikonoce.

zahajujeme prodej - LETNÍ RODINNÝ BALÍČEK

Tradiční letní Balíček "nejen" pro rodiny s dětmi pro dva dospělé a dvě děti se snídaní, bazénem s mořskou vodou obohacený o odpolední kávičku a pro děti zmrzlinku:-). Zázemí pro děti Vám umožní strávit letní dovolenou v pohodě  bez ohledu na počasí.

zahajujeme  prodej - LETNÍ BALÍČEK SENIOR 55+

Tradiční letní balíček, cílený pro seniorské páry 55+, s bonusy umožńující kvalitní prožití letní dovolené s relaxací a odpočinkem. K balíčku lze dokoupit i děti od  3 do 12 leta tak vyhovujeme častému požadavku - letní dovolená s vnoučaty.

 

 

 

 

POKUD MÁTE DOTAZY, NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT.

Tel: +420 605 539 700 nebo email: info@hotel-bystre.cz

TĚŠÍME SE NA VÁS

POKUD CHCETE VÍCE INFORMACÍ NEBO VĚDĚT VOLNÉ TERMÍNY,

VYPLŇTE NEZÁVAZNOU POPTÁVKU UBYTOVÁNÍ ZDE.

 

NEZÁVAZNÁ REZERVACE

Tento formulář slouží pro odeslání poptávky ubytování. Vyplňte prosím všechna políčka a odešlete kliknutím na tlačítko Odeslat. Ozveme se Vám co nejdříve.