Na Podkově 84
569 92  Bystré u Poličky
Česká republika
hotel roku

Podzimní wellness – relaxační pobyt

podzimní  wellness s relaxací ve vyhřívaném bazénu s mořskou vodou za akční cenu 2160,– na pět dní se snídaní a bazénem

nástupní dny pouze neděle nebo pondělí                                                   koupit tento balíček ihned

V ceně ubytování 2160,- Kč/osoba/čtyři noci v termínu od října 2017 do března 2018 ( s vyjímkou od 26.12. 2017 do 1.1.2018) najdete:

čtyři noci ubytování ve vícelůžkovém pokoji
každý den snídaně formou švédského stolu
každý den dvě hodiny v bazénu s mořskou vodou
každé odpoledne kávička s dezertem
jedenkrát za pobyt 30 minut vířivky
každý den dvě hodiny v posilovně
 příplatek za jednolůžkový pokoj 400,- Kč/pobyt  (tzn jedna platící osoba na pokoji)
 
 
Možnost dokoupit:
večeře ( dospělí 340,- Kč/čtyři večeře, děti 240,- Kč/čtyři večeře) -výběr ze tří druhů jídel
obědy  ( dospělí 340,- Kč/čtyři večeře, děti 240,- Kč/čtyři večeře) -výběr ze tří druhů jídel
 
děti do tří let bez nároku na lůžko ZDARMA ( 1,5 -3 roky pouze doplatek snídaně 35,- Kč),možnost dokoupení postýlky nebo přistýlkového lůka 280,- Kč/pobyt

Určitě se vám nejednou stalo, že vám polovinu dovolené u moře zkazil déšť. Sedíte potom znuděně na hotelu a snažíte se vymyslet, čím zabavit vaše děti, aby nebyly rozjívené a protivné. Když se vám ale počasí pokazí během wellness pobytu, nemusí vás to mrzet. Ubytování v Hotelu Bystré Vám nabídne mnoho dalších možností. Místo procházky po lázeňské kolonádě si můžete dopřát pobyt v sauně, vířivce, či relaxační masáž a své děti můžete poslat například do bazénu, která je nedílnou součástí našeho wellness balíčku.

 

Pobyty pro seniory 55+,    hotely vhodné pro děti, wellness pobyty vysočina a okolí, služby stravování v hotelu, slevomat pobyty pro dva senioři, lázně  pobyt pro seniory, jarní dovolená s dětmi, letní dovolená s dětmi, prázdniny s dětmi, pobyty pro seniory česká republika, wellness pobyty vysočina, wellnes pobyty pro dva na vysočině, hotely s bazénem, letní dovolená s dětmi na vysočině, ubytování  s bazénem, dovolena v čr leto 2016, dotované pobyty pro seniory 2016, Zlevněné seniorské pobyty, wellnes pro seniory, slevomat wellnes pro seniory

Hotel Bystré *** na Vysočině představuje příjemné ubytování v blízkosti přírody. Nachází se v centru malého městečka Bystré, nedaleko Svitav a krásného města Polička. Nově zrekonstruované historické budovy hotelu jsou často a opakovaně vyhledávány návštěvníky pro svou příjemnou atmosféru a ochotný personál. Hotel Bystré je Family friendly – tedy hotel přátelský k rodinám s dětmi. Nabízí také bezbariérové ubytování a je vhodný i pro tělesně postižené, seniory, rodiny s malými dětmi (kočárky) a podobně.

© 2012–2017 hotel-bystre.cz Created by Zserver

Hotel Bystré v Bystrém hodnocení