Na Podkově 84
569 92  Bystré u Poličky
Česká republika
hotel roku

DIETY

Hotelová restaurace nabízí na jídelním lístku kromě běžných pokrmů i dětská jídla. Pokud se rozhodnete stravovat se během pobytu formou polopenze, můžete si být jisti, že všechna jídla jsou připravovaná tak, aby chutnala i Vašim dětem. Využíváme vždy jen kvalitních, často regionálních surovin, bez chemických náhražek a glutamátu. Využijte možnosti doukoupení polopenze či plné penez pro sebe i své děti.

Máme letitou zkušenost s přípravou jídel na základě mnoha různých druhů diet (bezlepková, diabetická, strava pro různé potravinové alergie). Jídelníček Vám připravíme na míru, popřípadě upravíme stávající tak, aby vyhovoval Vašim potřebám i chuti.

Pohled do hotelové kuchyně

MOŽNOSTI VLASTNÍHO VAŘENÍ

V 1. a 2. patře hotelu je umístěna mikrovlnná trouba a rychlovarná konvice. Je tedy možné ohřát jídlo pro děti, uvařit si kávu nebo čaj a pod. K uskladnění potravin můžete využít i lednice, které jsou také v každém patře.

Hotel Bystré *** na Vysočině představuje příjemné ubytování v blízkosti přírody. Nachází se v centru malého městečka Bystré, nedaleko Svitav a krásného města Polička. Nově zrekonstruované historické budovy hotelu jsou často a opakovaně vyhledávány návštěvníky pro svou příjemnou atmosféru a ochotný personál. Hotel Bystré je Family friendly – tedy hotel přátelský k rodinám s dětmi. Nabízí také bezbariérové ubytování a je vhodný i pro tělesně postižené, seniory, rodiny s malými dětmi (kočárky) a podobně.

© 2012–2017 hotel-bystre.cz Created by Zserver

Hotel Bystré v Bystrém hodnocení