Na Podkově 84
569 92  Bystré u Poličky
Česká republika
hotel roku

Dovolená na Vysočině s kurzem JáSám, plaváním v mořské vodě a rodičovským sdílením

Dovolená na Vysočině s kurzem JáSám, plaváním v mořské vodě a rodičovským sdílením  12. – 16. listopad 2017

 • 4× kurz JáSám – jásám, co všechno zvládám já sám: kurz je určen pro děti od 1 do 4 let, seznámíte se se základy Montessori pedagogiky a děti si osahají témata jim blízká (témata jako např.: tvary, zvířata doma, nápoje, slovesa atp.). Kurz je započítán v ceně pobytu.
 • 3× plavání s lektorkou v bazénu s mořskou vodou.
  Kurz není započítán v ceně pobytu.
  Cena 300 Kč/3 lekce.
 • večerní vzdělávání pro rodiče – rodičovské sdílení.
  Rodičovské sdílení je šňůra 4 společných setkání v malých skupinkách, 90 minut sdílení, tipů, triků, nápadů, doporučení, zkušeností, dojetí, zamyšlení se, ale i smíchu a uvolnění.
  Setkáme se celkem 4×, každé setkání je zaměřeno na jiné výchovné téma. Nebudou chybět praktické situace a nástiny jejich řešení, mnoho tipů na dobrou literaturu a prostor bude i na vaše vlastní dotazy.

Hotel Bystré *** na Vysočině představuje příjemné ubytování v blízkosti přírody. Nachází se v centru malého městečka Bystré, nedaleko Svitav a krásného města Polička. Nově zrekonstruované historické budovy hotelu jsou často a opakovaně vyhledávány návštěvníky pro svou příjemnou atmosféru a ochotný personál. Hotel Bystré je Family friendly – tedy hotel přátelský k rodinám s dětmi. Nabízí také bezbariérové ubytování a je vhodný i pro tělesně postižené, seniory, rodiny s malými dětmi (kočárky) a podobně.

© 2012–2017 hotel-bystre.cz Created by Zserver

Hotel Bystré v Bystrém hodnocení