Na Podkově 84
569 92  Bystré u Poličky
Česká republika
hotel roku

Mikulášský pobyt s plaváním 3. prosince – 8. prosince

pobyt pro rodiny s dětmi – více info: http://www.plavacek-deti.cz/pobyty/bystre/

Program pobytu  je určen dětem od 2 měsíců do 15-ti let a je zaměřený na celou rodinu a všechny jejich členy.  Jeho součástí je dvakrát denně plavání, masáže dětí s aromaterapií, jedenkrát denně saunování, seznámení s „létáním miminek“, povídání o psychomotorickém vývoji dětí,  seznámení s přírodní aroma kosmetikou, výtvarné a sportovní dílny, zpívánky a prožitkový večerní program pro rodiče a besedy na zajímavá témata.

Naše pobyty mají ráz semináře. Můžete se aktivně účastnit programu,  podílet se na celkové atmosféře a zpracovat si tak svá osobní témata a zároveň toto vše prožívat se svojí rodinou. Tímto procesem vás bude provázet  Blanka Kolářová Sudíková a tým instruktorek a lektorek.  S Blankou  si můžete domluvit i individuální terapii a díky speciálním technikám ve vodě i na suchu se můžete „znovuzrodit“ .

Naším velkým přáním je vaše spokojenost. Aby tomu tak bylo, je na pobytu vždy přítomná hlídací teta, aby i rodič s více dětmi mohl pobyt absolvovat.

Hotel Bystré *** na Vysočině představuje příjemné ubytování v blízkosti přírody. Nachází se v centru malého městečka Bystré, nedaleko Svitav a krásného města Polička. Nově zrekonstruované historické budovy hotelu jsou často a opakovaně vyhledávány návštěvníky pro svou příjemnou atmosféru a ochotný personál. Hotel Bystré je Family friendly – tedy hotel přátelský k rodinám s dětmi. Nabízí také bezbariérové ubytování a je vhodný i pro tělesně postižené, seniory, rodiny s malými dětmi (kočárky) a podobně.

© 2012–2017 hotel-bystre.cz Created by Zserver

Hotel Bystré v Bystrém hodnocení