Na Podkově 84
569 92  Bystré u Poličky
Česká republika
hotel roku

milena bar

Jsme rádi, že se chystáte do naší restaurace i s přáteli na příjemné posezení.  Stůl (stoly)  si můžete rezervovat telefonicky na tel č. 778 759 263, písemně na e-mail: hotelbystre@seznam.cz nebo osobně na baru. Na základě Vaší objednávky Vás také  bude čekat upravený stůl a menu dle Vašeho přání .

Obsluha restaurace Vám ráda připraví i slavnostní tabuli pro důstojnou rodinnou  oslavu .  Náš hotelu je poctěn, pokud si pro  významné události Vašeho života vyberete právě nás.

Pro objednávku si připravte tyto informace: datum a čas akce, počet osob, stolové uspořádání, Vaše představa o menu a další specifické požadavky (výzdoba, dětské židličky, potravinová intolerance či alergie apod.)

REZERVACI MŮŽETE USKUTEČNIT TELEFONICKY 778 759 263 , OSOBNÍ NÁVŠTĚVOU NEBO E-MAILEM (hotelbystre@seznam.cz).

Rezervace je platná až následném potvrzení (SMS, e-mailem nebo písemně) ze strany hotelu!!

Nahrává se kalendář...
captcha

  Náš tip: pro pořádání větších oslav můžete využít také prostory naší vinárny

vinárna

 

Hotel Bystré *** na Vysočině představuje příjemné ubytování v blízkosti přírody. Nachází se v centru malého městečka Bystré, nedaleko Svitav a krásného města Polička. Nově zrekonstruované historické budovy hotelu jsou často a opakovaně vyhledávány návštěvníky pro svou příjemnou atmosféru a ochotný personál. Hotel Bystré je Family friendly – tedy hotel přátelský k rodinám s dětmi. Nabízí také bezbariérové ubytování a je vhodný i pro tělesně postižené, seniory, rodiny s malými dětmi (kočárky) a podobně.

© 2012–2017 hotel-bystre.cz Created by Zserver

Hotel Bystré v Bystrém hodnocení