Na Podkově 84
569 92  Bystré u Poličky
Česká republika
hotel roku

Poslední volné pokoje se slevou SENIOR 55+

VYUŽIJTE NABÍDKU POSLEDNÍCH VOLNÝCH POKOJŮ V BALÍČKU SENIOR 55+

5 dnů (4 noci) za 2160,-  se snídaní, bazénem a vířivkou!

v termínech:   5. listopad – 9.listopad 2017

Akční balíček, který za příjemnou cenu nabízí možnost relaxaci v bazénu, ubytování v prostorných pokojích.

I v seniorském věku může být dovolená na úrovni. Užijte si ji !!

„Jak cestují senioři?
Starší lidé jsou specifickou skupinou cestovatelů. Odmítají improvizaci, naopak vyžadují perfektní organizaci a žádný stres z nejistoty. V ideálním případě se snaží dovolenou vybrat ve velkém předstihu. Rádi cestují s doprovodem a na cesty nejčastěji vyrážejí na podzim, obvykle po sezoně, kdy jsou zájezdy všeobecně levnější a všude je méně turistů, tedy větší klid.  Chtějí osobní přístup. I v tom už se jim snaží české hotely vyjít vstříc.“ zdroj: Novinky.cz

Nástupní dny jsou v neděli nebo v pondělí

Balíček pro 1 dospělou osobu ve vícelůžkovém pokoji obsahuje:

4* ubytování ve vícelůžkovém pokoji
4* snídaně formou švédského stolu
4* odpolední kávička s dezertem
4* dvě hodiny v bazénu s mořskou vodou
1* vířivka (30 minut) pro dvě osoby

Nástup na pobyt je v neděli nebo v pondělí

možnost dokoupit

příplatek za jednolůžkový pokoj 400,- Kč
plná penze dítě 240,- Kč
plná penze dospělí 340,-Kč
doplatek snídaně pro děti 1,5 -3 roky 160,- Kč

Seniorský pobyt podpoří Vaše zdraví a aktivní život. Příjemný relaxační program Vám zajistí odpočinkové chvíle. Buďte aktivním seniorem a vyhněte se tak běžným nemocem a jiným zdravotním komplikacím, které stáří přináší.

Ubytování v tříhvězdočkovém hotelku Vám Umožní odpočinout si dovolenou v prostředí, které je důstojné a Vám, kteří jste celý život pracovali umožní zasloužený odpočinek. TĚŠÍME SE NA VÁS!!!

Pobyty pro seniory 55+,    hotely vhodné pro děti, wellness pobyty vysočina a okolí, služby stravování v hotelu, slevomat pobyty pro dva senioři, lázně  pobyt pro seniory, zimní dovolená s dětmi, letní dovolená s dětmi, prázdniny s dětmi, pobyty pro seniory česká republika, wellness pobyty vysočina, wellnes pobyty pro dva na vysočině, hotely s bazénem, letní dovolená s dětmi na vysočině, ubytování  s bazénem, dovolena v čr zima 2017, dotované pobyty pro seniory 2017, Zlevněné seniorské pobyty, wellnes pro seniory, slevomat wellnes pro seniory, jarní prázdniny

 

Hotel Bystré *** na Vysočině představuje příjemné ubytování v blízkosti přírody. Nachází se v centru malého městečka Bystré, nedaleko Svitav a krásného města Polička. Nově zrekonstruované historické budovy hotelu jsou často a opakovaně vyhledávány návštěvníky pro svou příjemnou atmosféru a ochotný personál. Hotel Bystré je Family friendly – tedy hotel přátelský k rodinám s dětmi. Nabízí také bezbariérové ubytování a je vhodný i pro tělesně postižené, seniory, rodiny s malými dětmi (kočárky) a podobně.

© 2012–2017 hotel-bystre.cz Created by Zserver

Hotel Bystré v Bystrém hodnocení