Na Podkově 84
569 92  Bystré u Poličky
Česká republika
hotel roku

Doplňkové služby na hotelu pro naše hosty

Komfort ubytování v Hotelu Bystré*** je zajištěn i díky širokému spektru doplňkových služeb, které Vám nabízíme. Níže jsou uvedeny ty základní, je ale možné domluvit se i na dalších službách, dle Vašich individuálních požadavků.

Společenská místnost – pro potřeby ubytovaných je k dispozici velká společenská místnost

Bazén – v hotelu je i bazén s mořskou vodou a teplotou vody 28°C – vhodný také pro plavání malých dětí

Wellness – v areálu hotelu můžete využít také doplňkových wellness služeb – sauna, infra sauna, vířivka, posilovna, kosmetické studio, masáže

Pro děti – hotel je obzvláště dobře připraven na ubytování rodin s dětmi – kromě běžných potřeb (postýlky, krmící židličky apod.) nabízí dětské hřiště, možnost hlídání dětí apod.

Hlídání dětí – pro zájemce z řad ubytovaných nabízíme službu hlídání dětí

Stravování – v hotelové restauraci Hotelu Bystré*** si můžete objednat jak běžné stravování, tak i individuální jídelníček, v souladu s Vašimi dietetickými požadavky (alergie, celiakie, aj.)

Další služby – navíc Vám můžeme pomoci s organizací volného času a poznáváním blízkého okolí. Více informací najdete na odkazech níže.

 

Cílem všech zaměstnanců hotelu je poskytnutí komfortního ubytování tříhvězdičkového hotelu doplněného širokým spektrem služeb s osobním přístupem personálu. Pro příjemně strávený pobyt a opravdu pohodovou dovolenou Vám rádi vyhovíme i ve vašich individuálních přáních.

Hotel Bystré *** na Vysočině představuje příjemné ubytování v blízkosti přírody. Nachází se v centru malého městečka Bystré, nedaleko Svitav a krásného města Polička. Nově zrekonstruované historické budovy hotelu jsou často a opakovaně vyhledávány návštěvníky pro svou příjemnou atmosféru a ochotný personál. Hotel Bystré je Family friendly – tedy hotel přátelský k rodinám s dětmi. Nabízí také bezbariérové ubytování a je vhodný i pro tělesně postižené, seniory, rodiny s malými dětmi (kočárky) a podobně.

© 2012–2017 hotel-bystre.cz Created by Zserver

Hotel Bystré v Bystrém hodnocení