Na Podkově 84
569 92  Bystré u Poličky
Česká republika
hotel roku

 Zázemí pro vaše děti

Maskot Hotelu Bystré

Nepatříme k hotelům, kde jsou děti blahosklonně trpěny jako nutná nepříjemnost. V Hotelu Bystré děláme vše pro to, aby se u nás rodiny s dětmi cítily jako doma!

Nekuřácký hotel

Všechny budovy hotelu je nekuřácký.

Vaše dovolená s dětmi tedy nebude ničím narušena a věříme, že vás potěší nejen nekuřácké pokoje, ale i nekuřácká restaurace  ve kterých si tak opravdu vychutnáte dobroty připravené naším kuchařem a nekuřácká vinárna, kde si můžete vychutnat vína z naší vinotéky značky Pálavín – Bavory

Stravování

Hotelová restaurace s dětmi

Pro Vaše děti máme v jídelním lístku připraveny dětská jídla. Pokud se u nás budete stravovat formou polopenze, můžete si být jisti, že všechna jídla jsou připravovaná tak, aby chutnala Vašim dětem, tedy vždy z čerstvých, nejlépe regionálních surovin, bez chemických náhražek a glutamátů. Ceník dětské stravy.

Hotelové snídaně jsou realizovány formou švédských stolů a v nabídce nikdy nechybí pokrmy vhodné pro děti – džus, mléko, jogurty, cereálie, ovoce atd.

V restauraci máme pro děti krmící židličky, dětské příbory i prostírání a pro malé neposedy dětský koutek.

Máme letitou zkušenost s přípravou jídel na základě mnoha různých druhů diet(bezlepková, diabetická, strava pro různé potravinové alergie). Jídelníček Vám připravíme na míru, popřípadě upravíte stavájící tak, aby vyhovoval vašim potřebám i chutím.

V 1. a 2. patře hotelu je umístěna mikrovlnná trouba a rychlovarná konvice a jídlo pro Vaše děti si můžete uskladnit v lednicích, které jsou také v každém patře.

 

 

Prostory pro děti Herna s dětmi

Prostorný sál je ideální pro hry dětí i k relaxaci maminek. Sál je bezbečný pro děti a vybavený pro dětské hry, vzdušný a jistě jej oceníte i pro odpočinek celé rodiny. Sestavení stolů lze přizpůsobit výtvarné i pracovní činnosti.

Koncepce sálu – velký, vzdušný, prosvětlený prostor bez bariér, tvoří klidovou zónu hotelu.

 

Bazén s mořskou vodou

Bazén s dětmi

Bazén v Hotel Bystré nabízí ojedinělou možnost plavat v „mořské vodě“. Voda není chlorována chemicky, ale je do ní přídávana mořská sůl, pomocí elektrolýzy vzniká kyselina chlorná, která vodu desinfikuje. Navíc je voda upravována pomocí UV lamp, které ještě dodatečně zbavují vodu vázaného chloru a ničí veškeré nežádoucí bakterie.

Pro komfort rodičů je v šatnách přebalovací pult, a odkládací postýlka. Samozřejmostí je fén.

 Děti v létě

Zahradní restaurace - skluzavka a pískoviště pro hotelové hosty V létě je dětem venku k dispozici v prostorách zahradní restaurace pískoviště, skluzavka s domečkem či spousta různých houpadel. Také velká trampolína a bazén s průměrem 5 m tak poskytne přímo v hotelu  bezpečný prostor pro hry.

Zahradní restaurace - venkovní bazén pro hotelové hosty

Hotel Bystré *** na Vysočině představuje příjemné ubytování v blízkosti přírody. Nachází se v centru malého městečka Bystré, nedaleko Svitav a krásného města Polička. Nově zrekonstruované historické budovy hotelu jsou často a opakovaně vyhledávány návštěvníky pro svou příjemnou atmosféru a ochotný personál. Hotel Bystré je Family friendly – tedy hotel přátelský k rodinám s dětmi. Nabízí také bezbariérové ubytování a je vhodný i pro tělesně postižené, seniory, rodiny s malými dětmi (kočárky) a podobně.

© 2012–2017 hotel-bystre.cz Created by Zserver

Hotel Bystré v Bystrém hodnocení