Na Podkově 84
569 92  Bystré u Poličky
Česká republika
hotel roku

WELLNESS

Nechte se hýčkat v  wellness službami Hotelu Bystré. Uděláme vše pro to, abyste si u nás odpočinuli a načerpali nové síly.  Ideálním místem pro oba případy je  náš hotelový komplex, který je unikátní, jednak co se týče samotných prostor, tak i jejich vybavení a nabízených služeb.

BAZÉN S MOŘSKOU VODOU

Bazén s „mořskou vodou“ s teplotou 28°C příjemně působí na lidské tělo, uklidňuje, je vhodný  k odpočinku, relaxaci. Na procvičení těla s minimální zátěží pro kloubní aparát je vodní protředí ideální.  Slaná voda (0.4% roztok) je přirozeně antiseptická, likviduje organizmy, které se běžně vyskytují v bazénové vodě, takže voda je zdravější již od samého počátku. Používáme mořskou sůl Margherita,která se získává tradičním způsobem – přímým odpařováním mořské vody, čímž jsou zachovány veškeré minerály. Díky tomutoprocesu se náš bazén stává léčivým.

SAUNA

Ohřátí těla nad normální tělesnou teplotu je příjemné a relaxující. V sauně se uvolňují unavené svaly a zklidňuje stresovaný mozek, protože tělo do krve vyplavuje úlevu přinášející látky jako jsou endorfiny.

Sauna v hotelu

INFRASAUNA

Infračervená prohřívací tepelná kabina je dřevěná kabina, ve které jsou umístěny speciální zářiče. Infrasauny jsou vhodné  pro sportovce, před masáží,  mohou je však využívat i „obyčejní smrtelníci“, kterým může pomáhat při chřipce a nachlazení, celulitidě, odbourávání kalorií a tedy snižování tělesné hmotnosti, revmatických potížích a řadě dalších zdravotních problémů.

Infrasauna - ilustrační foto

VÍŘIVKA

Nikým nerušené chvíle romantiky vás čekají ve vířivce v Hotelu Bystré. K dispozici je vám vířivka a relaxační zóna, vše máte pouze pro sebe, a to celých 30 minut.Vaše soukromí je tak zaručeno.Vířivka je větších rozměrů a přijít mohou najednou až 5 osob.  S vířivou vanou si dopřejete relaxaci a zdraví, a to v kterémkoliv ročním období.

Perličková vana

POSILOVNA

Hoteloví hosté mohou využít plně vybavenou posilovnu určenou pro všechny svalové partie, vhodná pro všechny věkové kategorie.

Posilovna v hotelu

MASÁŽE

Máte-li pohybový problém,nebo chcete jen zrelaxovat po těžkém dni, nabízíme Vám masérské služby paní Marie Jedličkové ( kontakt 739 291 961). Využijte přímo v hotelovém komplexu širokou nabídka rekondičních a regeneračních masáž. Podrobné informace najdete v odkazu MASÁŽE. Ceník najdete v odkazu:  ceník ostatních služeb.

Hotelová masérna

KOSMETIKA

Kosmetické ošetření nabízí širokou škálu kosmetických úkonů a zákaznice si může společně s naší kosmetičkou sestavit takový program, který jí bude maximálně vyhovovat. Z dalších nabízených služeb je jistě zajímavá pedikůra, manikůra a další ošetření rukou za přijatelné ceny.

Kosmetika v Hotelu Bystré

možnost pronájem celého wellness

( sauna, bazén, vířivka, infrasauna, posilovna)

      1 600,- Kč/hodina

Hotel Bystré *** na Vysočině představuje příjemné ubytování v blízkosti přírody. Nachází se v centru malého městečka Bystré, nedaleko Svitav a krásného města Polička. Nově zrekonstruované historické budovy hotelu jsou často a opakovaně vyhledávány návštěvníky pro svou příjemnou atmosféru a ochotný personál. Hotel Bystré je Family friendly – tedy hotel přátelský k rodinám s dětmi. Nabízí také bezbariérové ubytování a je vhodný i pro tělesně postižené, seniory, rodiny s malými dětmi (kočárky) a podobně.

© 2012–2017 hotel-bystre.cz Created by Zserver

Hotel Bystré v Bystrém hodnocení