Na Podkově 84
569 92  Bystré u Poličky
Česká republika
hotel roku

INFRASAUNA

Ceník:

  • 10 minut 50,- Kč
  • 20 minut 100,- KčInfrasauna v hotelu
  • 30 minut 150,- Kč

Kapacita:

  • infrasauna je určena pro maximálně 2 osoby

 

Infrasauna je určena pro ty, kteří těžce snáší vysoké teploty klasické sauny a přesto chtějí saunu využít pro relaxaci, proti stresu nebo pro získání hezčí pleti. Současně je také mnohem účinnější v boji s nadváhou než klasická finská sauna. Infrateplo působí podpůrně na lidský organismus, dodává mu energii a vitalitu.

V infrasauně si můžete užívat potní kůry při nižších teplotách než v klasické finské sauně , ale naopak s vyšším účinkem. Také můžete infrasaunu používat jen pro prohřátí organismu a uvolnění – pak můžete využít saunu i během dne bez nutnostíi se vůbec vysvlékat. I v oblečení se váš organismus při teplotě kolem 35°C uvolní, zbaví bolesti svalů a stresu.

Způsoby užití:

Intenzivní potící kůra při teplotě 55°C, v délce 30 min. – použít ručníky – na sezení, pod nohy a na stírání potu z těla. Po saunování doporučejeme osprchovat se – nejen z hygienických důvodů, ale i pro podporu většího výdeje potu.

Rehabilitační kůra při teplotě do 55°C, v délce 5-10 min – tato forma zvyšuje pružnost měkké tkáně a tím předchází svalovým zraněním a pocitu bolesti ze cvičení, realizovat prohřívání v lehkém oděv.

Po prohřátí organismu aplikovat: léčebnou kúru

  • masáž
  • sportovní činnost
  • relaxaci

Hotel Bystré *** na Vysočině představuje příjemné ubytování v blízkosti přírody. Nachází se v centru malého městečka Bystré, nedaleko Svitav a krásného města Polička. Nově zrekonstruované historické budovy hotelu jsou často a opakovaně vyhledávány návštěvníky pro svou příjemnou atmosféru a ochotný personál. Hotel Bystré je Family friendly – tedy hotel přátelský k rodinám s dětmi. Nabízí také bezbariérové ubytování a je vhodný i pro tělesně postižené, seniory, rodiny s malými dětmi (kočárky) a podobně.

© 2012–2017 hotel-bystre.cz Created by Zserver

Hotel Bystré v Bystrém hodnocení