Na Podkově 84
569 92  Bystré u Poličky
Česká republika
hotel roku

Kosmetika – Jana Roušarová

provozní doba: středa: 11,00 -17,00

čtvrtek: 8,00 -15,00

pátek:  8,00 – 15,00

jiné časy lze dohodnout telefonicky: 723 503 743, nebo e-mailem : jana_rousarova@email.cz

Nabízím kosmetické služby, manikúru, pedikúru, líčení, modeláž nehtů PShine, gelové nehty a celou  řadu dalších kosmetických služeb.

CENÍK SLUŽEB:

 Kosmetické ošetření pleti 280,- Kč až 450,- Kč
Pedikúra  150,- Kč
Manikúra  110,- Kč
P.Shine  180,- Kč
Modeláž nehtů  500,- Kč
Parafínový zábal na ruce  85,- Kč
Trvalá na řasy  250,- Kč
 Epilace nohou  150,- Kč až 300,- Kč

Kosmetika

 

Na pleť působí vnější i vnitřní podněty prostředí. Jedná se o suchý vzduch, znečištěné prostředí, stres, špatný pitný režim… Pleť je vystavována různým nepříznivým vlivům a proto by se pleti mělo věnovat více pozornosti.

Všimli jste si, že je vaše pleť sušší a začnete používat výživný krém nebo hydratační masky a myslíte si, že se vám pleť zlepší? Ba naopak, pravděpodobně se i zhorší. Proč tomu tak je? Protože vaše pleť je dehydrovaná a není suchá. Proto by se mělo zvýšit příjem tekutin a používat zvlhčující spreje na obličej. Mnoho žen si myslí, že po 25. roku života se pleť zbaví všech neduh. Ale je to naopak, začnou se objevovat vrásky, pigmentové skvrny, akné i citlivost pleti. Původem těchto neduh může být: toxiny, znečištěné prostředí, klimatizace, stres. Proto je důležité se o pleť pravidelně starat a navštěvovat odbornice v kosmetických salonech.

Dehydrovaná pokožka vzhledově vypadá jako suchá. Je zapříčiněna nedostatkem zvlhčujících složek v pleti nebo-li vody. Tomu přispívá moderní doba pomocí klimatizací, znečištěné prostředí, ústřední topení, nadměrná konzumace alkoholu a kávy. Proto by se mělo vypít denně minimálně dva litry vody, konzumace ovoce a zeleniny. Používat hydratační masky, v zimě zvlhčovat vzduch v místnostech a dopřát si jednou za měsíc kosmetické ošetření.

 

7 rad ke krásné pleti:

 

 • Čištění pleti
 • Osvěžení pleti
 • Použití peelingu
 • Vhodná maska
 • Noční hydratace
 • Ochrana pleti
 • Péče o pleť zevnitř

 

Čištění pleti – provádí se každý večer i ráno proto, abychom se odstranily nečistoty: make-up, maz, pot. Povrchové čištění pleti je základem pro krásnou pleť. Provádíme jej: pleťovým mlékem (čistícím gelem, olejem, emulzí, pěnou), pleťovou vodou a speciální přípravky určené k odlíčení očí.

 

Osvěžení pleti – na konec čištění pleť osvěžíme vhodným tonikem nebo pleťovou vodou. Tonikum také slouží k odstranění zbylých čistících prostředků.

 

Použití peelingu – jde o obroušení kůže, které přináší zjemnění a zvláčnění pokožky. Odstraňuje především rohovou vrstvu kůže a uvolňuje vývody mazových žláz. Peelingem získáme dočasně prokrvenou, svěží, vodu obsahující pleť. Provádíme jej maximálně 4 minuty a nikoli u citlivé pleti.

 

Správná volba masky – stejně jako my odpočíváme po namáhavém dni, tak i pleť potřebuje pořádnou dávku osvěžení a relaxace. Proto používáme masky, které blahodárně působí na pleť. Je mnoho druhů pleťových masek:

 • Regenerační – používá se na stárnoucí pleť, kde zpomalují proces stárnutí pleti.
 • Výživná – používá se na stárnoucí pleť, kde zpomalují proces stárnutí pleti a jsou obohaceny o vitamín A.
 • Tonizační (liftingové) – slouží k vypínání pleti. Obsahují pšeničné protejny.
 • Čistící – Používají se u mastnější a aknózní pleti.
 • Dezinfekční – na pleť mastnou a nečistou.
 • Osvěžující – dají se použít na všechny typy pleti. Slouží k oživení a osvěžení.
 • Zklidňující – vhodná na každou pleť citlivou, podrážděnou a zarudlou pokožku.
 • Hydratační – používá se tam, kde je nutné dodat hydratace. Může se použít na všechny typy pleti.
 • Adstringentní (stahující) – používá se na mastnou pleť, která stahuje póry, vysušuje a prokrvuje.

 

Noční hydratace – po provedeném čištění, které je základem péče o pleť. Neboť je přes den vystavena nečistotám a různým bakteriím. Ty je důležité na noc z pleti odstranit, aby pleť mohla „dýchat“. Hydratační produkty obsahují jak vodu tak i olej, který zamezuje vypařování vody. Tento poměr je různý, proto musíme dbát na správný výběr krému. Nezapomínáme na krk a dekolt, ty neodmyslitelně patří k obličeji. Pro mastnější pleť je nevhodný obsah oleje. Zvláštní péči věnujeme v okolí očí, kde používáme oční krémy.

 

Ochrana pleti – pleť musíme chránit před větrem, mrazem, UV-záření, znečištěném ovzduší. Nejlépe pleť ochráníme pravidelném nanášení denního krému s UV-faktorem.

 

Péče o pleť zevnitř – pleti pomůžeme užíváním potravinových doplňků a vitamínů a také vyváženým jídelníčkem s dostatkem ovoce a zeleniny.

 

 

 

Manikúra

 

I ruce si zaslouží nezbytnou péči. Jsou neustále vystaveny působení zevního prostředí a každodenní aktivitě. Na ochraně kůže se podílí tukový kožní film, který chrání kůži před bakteriemi, kvasinkami a plísněmi. Zároveň udržuje pH a kožní mikroflóru v rovnováze.

Velkou a významnou funkcí kůže je udržení vody. Kůže je zásobárnou vody i její vylučování. Lidské tělo obsahuje 60 % vody a z toho je 8-10 % v kůži. Proto jsou vhodné přípravky s obsahem tukové složky, které kůži chrání. Mezi tukové látky řadíme: parafín, minerální a organické oleje, vazelína, včelí vosk.

Pro udržení pěkného vzhledu rukou a k předcházení suché kůže je nutné dodržovat několik zásad. Ruce myjeme teplou vodou a mýdlem krátce, ale pečlivě. Po delším mytí je vhodné použít zvláčňující krém, který doplní narušený kožní film. Hydrataci může narušit vlhkost okolního prostředí. Vlhkost snižuje klimatizace a ústřední topení. Na hydrataci působí i pitný režim. Velmi významný je parafínový zábal na ruce. Zlepšuje prokrvení rukou, vzhled, obnovu kůže, zjemňuje.

Nehty nám nerostou pouze na ozdobu, ale chrání ruce před úrazy. Nehty ženy krášlí, ale zapomínají na základní péči o nehty. Ta spočívá v tom, že po odlakování nehtů a zbavení se zpevňovačů bezacetonovým odlakovačem, pilujeme délku nehtu do požadované délky a tvaru. Pouze jedním směrem, aby se netřepili. Poté nanášíme na kůžičku v okolí nehtu změkčující krém, nebo změkčující lázeň. Pomerančovým dřívkem, změklou kůžičku dostatečně zatlačíme. Nešvarem u kůžičky je její stříhání! Kůžička po ustřižení ztvrdne a praská a proto se tvoří záděry. Následuje leštění a vyčištění volného okraje nehtu a případné lakování. Leštění nehtu prokrvuje nehtovou ploténku a vyhladí povrch ploténky P.Shine. Nehty jsou přirozeně lesklé, vyživené, zabraňuje se tak lámání a štěpení nehtů.

 

 

Pedikúra

 

Noha zajišťuje veškerý pohyb těla, proto je důležité se o nohy pečlivě starat. Zdravá noha je přizpůsobivá a připravena splnit veškeré nároky, pokud se s ní správně zachází. Nadměrné přetížení, zejména dlouhodobé, vede k trvalým nepříznivým změnám, které se projevují zhoršení funkce, kulhání, bolesti a omezení pohybu. Mají-li nám proto nohy sloužit po celý život, musíme o ně správně pečovat. Pokud již domácí péče nestačí a začne se vytvářet na patách zbytnělá a zatvrdlá kůže, otlaky. V té chvíli je třeba vyhledat odborníka – pedikérku.

Hotel Bystré *** na Vysočině představuje příjemné ubytování v blízkosti přírody. Nachází se v centru malého městečka Bystré, nedaleko Svitav a krásného města Polička. Nově zrekonstruované historické budovy hotelu jsou často a opakovaně vyhledávány návštěvníky pro svou příjemnou atmosféru a ochotný personál. Hotel Bystré je Family friendly – tedy hotel přátelský k rodinám s dětmi. Nabízí také bezbariérové ubytování a je vhodný i pro tělesně postižené, seniory, rodiny s malými dětmi (kočárky) a podobně.

© 2012–2017 hotel-bystre.cz Created by Zserver

Hotel Bystré v Bystrém hodnocení