Na Podkově 84
569 92  Bystré u Poličky
Česká republika
hotel roku

Masáže -Aleš Bárta

provozní doba – na základě tel. dohody tel.: 732 714 417

ceník služeb:

Masáže  Aleš Bárta

Masáže si můžete objednat na tel. čísle 732 714 4171

 Masáž je terapie, kterou se mohou aplikováním tlaku na svaly a tkáně léčit zranění, zmírňovat bolesti a stres, zlepšovat krevní oběh  a uvolňovat napětí. Masáž je nejstarší formou terapie.

Klasická masáž patří mezi manuální relaxační techniky působící okamžitě a jednorázově nejen na tělesný, ale i duševní stav masírované osoby. Masér vždy vychází z individuálních problémů a tělesných dispozic konkrétní osoby, kterým přizpůsobí sled a volbu druhu jednotlivých hmatů.

Například jemnější šetrnější hmaty volí zkušený masér u klientů s bolestmi vyvolanými různým onemocněním a naopak tvrdší a razantnější hmaty používá k odstraňování nahromaděných únavových látek (kyselina mléčná), které se ukládají ve svalech při těžké práci nebo náročnějším sportovním tréninku či výkonu.

Během masáže dochází nejen k uvolnění masírovaného svalstva a odstranění jeho ochablosti, ztuhlosti, bolesti, ale i k celkové tělesné i duševní relaxaci klienta.

Klasická masáž může být prováděna na celém těle nebo pouze na problematických částech, kterými bývají zejména šíje a záda.

Jemné a mobilizační techniky sou techniky zaměřené na celkové uvolnění kosterního svalstva a páteře včetně kloubů.
Uvolňování blokací krční, hrudní a bederní páteře cílenými hmaty a cviky. Metoda je založená na nenásilné manipulaci s klientem, ale přesto je velmi účinná. Využívá kombinované techniky z Thajských masáží, mobilizační cvičení a akupresury. Zároveň také učí klienta vhodná cvičení k předcházení obtíží v oblasti beder, lopatek a šíje.

Hotel Bystré *** na Vysočině představuje příjemné ubytování v blízkosti přírody. Nachází se v centru malého městečka Bystré, nedaleko Svitav a krásného města Polička. Nově zrekonstruované historické budovy hotelu jsou často a opakovaně vyhledávány návštěvníky pro svou příjemnou atmosféru a ochotný personál. Hotel Bystré je Family friendly – tedy hotel přátelský k rodinám s dětmi. Nabízí také bezbariérové ubytování a je vhodný i pro tělesně postižené, seniory, rodiny s malými dětmi (kočárky) a podobně.

© 2012–2017 hotel-bystre.cz Created by Zserver

Hotel Bystré v Bystrém hodnocení