Na Podkově 84
569 92  Bystré u Poličky
Česká republika
hotel roku

Vířivka jako lék

Vířivka je novodobou legendou vody, vířivka je novodobý životní styl…
Vířivka je komplexní terapií pro fyzickou i duševní schránku lidského organismu a díky jedinečné hydromasáži celého Vašeho těla, dostatečně teplé vodní lázni se Vaše tělo dostává do stavu maximálního uvolnění.
Při úplném a hřejivém uvolnění celého těla dochází ke zvýšenému krevnímu oběhu a rozšiřování krevního řečiště. Během teplé koupele se totiž zvyšuje teplota těla, která má za následek zrychlení krevního oběhu a následné snížení krevního tlaku. Současně dochází k urychlení látkové výměny a několikanásobnému zvýšení okysličení krevních buněk. Při tomto důsledku dochází k rozšiřování pórů na pokožce a tkáně svalstev se přirozeně uvolňují.

Vířivka

Optimálně nastavená teplota vířící vody odplavuje stres, snižuje a uvolňuje napětí ve svalech, což umožňuje větší pružnost a zvýšením přívodu krve do bolestivých oblastí tak pomáhá odvádět bolestné pocity z postižených nebo namožených míst celého těla. Terapeuticky umístěné vodní masážní trysky a silný výkon vodních čerpadel uvolňují nejen celé tělo, ale skutečně zmírňují bolesti a pocity ztuhnutých zad, krční páteře i mezi lopatkové a stehenní oblasti. Hlavní masážní trysky je možné si nastavit na konkrétní místa, dle potřeby. Teplá vířící voda napomáhá urychlit uzdravení z menších vnitřních zranění, pohmožděnin, pooperačních stavů a bývá velmi často začleněna do rehabilitačního programu i po vážnějších zraněních.

Vířivka je novodobou legendou vody, vířivka je novodobý životní styl…

Hotel Bystré *** na Vysočině představuje příjemné ubytování v blízkosti přírody. Nachází se v centru malého městečka Bystré, nedaleko Svitav a krásného města Polička. Nově zrekonstruované historické budovy hotelu jsou často a opakovaně vyhledávány návštěvníky pro svou příjemnou atmosféru a ochotný personál. Hotel Bystré je Family friendly – tedy hotel přátelský k rodinám s dětmi. Nabízí také bezbariérové ubytování a je vhodný i pro tělesně postižené, seniory, rodiny s malými dětmi (kočárky) a podobně.

© 2012–2017 hotel-bystre.cz Created by Zserver

Hotel Bystré v Bystrém hodnocení