Na Podkově 84
569 92  Bystré u Poličky
Česká republika
hotel roku

Velikonoce na Edenu

Velikonoce na Edenu

Od pátku 14. dubna až do pondělí 17. dubna bude areál centra Eden otevřen pro všechny milovníky svátků jara. V sobotu a v neděli bude od 9.30 do 18.00 probíhat bohatý velikonoční program

Program akce

V horácké vesnici ožijí chaloupky, nastěhuje se do nich hrnčíř, tkadlec, včelař a další řemeslníci, kteří budou návštěvníkům představovat své řemeslo.
Během víkendu bude také k vidění technika 3D tisku. Budeme tisknout velikonoční vejce.

Nabrat síly budete moci ve mlýně a v pivovaře, kde bude k dispozici občerstvení.

Na velký pátek a velikonoční pondělí bude areál také otevřený od 9.30 do 18.00. V tyto dva dny si na své přijdou ti, kteří chtějí poznat Eden v době klidu a rozpuku jara. Program v tyto dny bude omezený na samostatnou prohlídku areálu.

Jako sladkou tečku na závěr, připravil zdejší sládek várku velikonočního piva s příchutí čokolády.

Velikonoční vstupné: dospělí 100 Kč, děti 70 Kč, důchodci 70 Kč ( rodina 2 + 2 za 270 Kč, 1 + 2 za 190 Kč)

Hotel Bystré *** na Vysočině představuje příjemné ubytování v blízkosti přírody. Nachází se v centru malého městečka Bystré, nedaleko Svitav a krásného města Polička. Nově zrekonstruované historické budovy hotelu jsou často a opakovaně vyhledávány návštěvníky pro svou příjemnou atmosféru a ochotný personál. Hotel Bystré je Family friendly – tedy hotel přátelský k rodinám s dětmi. Nabízí také bezbariérové ubytování a je vhodný i pro tělesně postižené, seniory, rodiny s malými dětmi (kočárky) a podobně.

© 2012–2017 hotel-bystre.cz Created by Zserver

Hotel Bystré v Bystrém hodnocení