Na Podkově 84
569 92  Bystré u Poličky
Česká republika
hotel roku

Ubytovací řád Hotelu Bystré

Pro ničím nerušený pobyt prosíme o dodržování Ubytovacího řádu

Přihlášení k ubytování (check -in)  probíhá na recepci Hotelu Bystré od 15,00 do 18,00 hodin, pokud není domluveno jinak. Při příjezdu host předloží ubytovací voucher a osobní doklady k zápisu do ubytovací knihy hostů. Vyzvedne si klíče (od pokoje, hlavních vchodu hotelu a uzamykatelného parkoviště) a ovladač k televizi.

♦ Z technických a provozních  důvodu jsou časy využití  bazénu (i dalších služeb – sauna, vířivka, infrasauna, posilovna) dopředu plánovány na recepci. Prosím, respektujte dohodnuté časy, předejdete tím možným komplikací

♦ Požadavky na úklid pokojů formou visaček budou akceptovány do 11,00 hodin dopoledne. odpolední úklid není prováděn. Pokud máte speciální požadavky, jistě Vám rádi vyjdeme vstříc, prosím, dohodněte se v čase snídaní na recepci.

Recepce Hotelu Bystré je k dispozici hotelovým hostům denně od 8,00 do 20,00 hodin . Pro případ neodkladných záležitostí mimo tuto dobu volejte údržbu: 604 285 581.

Restaurace Hotelu Bystré je otevřena od 11,00 do 22,00 hodin. Kuchyně vaří od 11,00 do 20,00 hodin ( v sezóně do 21,00 hodin).

Při odchodu z pokoje uzavřete vodovodní uzávěry, zhasněte světla a  UZAVŘETE PŘEDEVŠÍM VENKOVNÍ OKENICE ( při silném větru hrozí vypadnutí okenního křídla).

♦ Bez souhlasu recepce nesmí host  provádět změny na pokoji  ( přemisťovat vybavení pokoje), ani používat vlastní elektrické přístroje vyjma spotřebičů k osobní hygieně ( holící strojek, kulma apod.)

Bez souhlasu recepce nesmí host ubytovat další osobu  nebo pokoj přenechat k ubytování jiné osobě, ani přijímat návštěvy bez řádného ohlášení na recepci.

Za chování zvířete v areálu hotelu zodpovídá majitel. Ten je povinen zabránit ohrožení či omezení ostatních hostů či návštěvníků restaurace. Ve veřejných prostorách musí být pes na vodítku a s košíkem (neplatí pro asistenční psy).

♦ V den odjezdu odevzdejte klíčky od pokoje do 10,00 hodin na recepci. Zároveń si voěřte, zda máte vyrovnány všechny hotelové účty.

Děkujeme, že dodržujete Ubytovací řád. 

 

Hotel Bystré *** na Vysočině představuje příjemné ubytování v blízkosti přírody. Nachází se v centru malého městečka Bystré, nedaleko Svitav a krásného města Polička. Nově zrekonstruované historické budovy hotelu jsou často a opakovaně vyhledávány návštěvníky pro svou příjemnou atmosféru a ochotný personál. Hotel Bystré je Family friendly – tedy hotel přátelský k rodinám s dětmi. Nabízí také bezbariérové ubytování a je vhodný i pro tělesně postižené, seniory, rodiny s malými dětmi (kočárky) a podobně.

© 2012–2017 hotel-bystre.cz Created by Zserver

Hotel Bystré v Bystrém hodnocení