Na Podkově 84
569 92  Bystré u Poličky
Česká republika
hotel roku

 V BYSTRÉM

  • Farní hřiště je nedaleko Hotelu u bysterské Fary vybudované dětské hřiště s prolézačkami a s voleybalovým a tenisovým kurtem, kam mají hosté Hotelu Bystré vstup zdarma.
  • Hřiště u Sokolovny nabízí lezeckou stěnu a prolézačkyLezecká stěna a prolézačky.

 

VÝLETY

  •  Westernové městečko Boskovice– atmosféra Western parku Boskovice, který je vybudován ve starém pískovcovém lomu, vás dokáže pohltit natolik, že i vy si na chvíli budete myslet, že jste pravý kovboj nebo nespoutaný indián.
  •  Westernové městečko Šiklův mlýn – je největší přírodní zábavní areál v ČR. Kombinace kvalitního ubytování, zábavy a krásné přírody z něj dělá unikátní ráj pro rodinnou dovolenou s dětmi.
  • Strašidelný zámek DraXmoor je ojedinělý zábavný projekt unikátní nejen v České republice. Již na první pohled vás zaujme, jak mohutně a tajemně se tyčí tato historická budova nad ponurým jezerem. Původně sloužila jako zámecká sýpka a první zmínky o ní můžeme nalézt již ve 14. století. Zámek návštěvníkům představí strašidelně-fantastickou expozici kombinovanou atraktivními exponáty.
  • Muzeum strašidel Olešnice -sklepení bývalé ledárny, kde se od zimy do letních měsíců uchovával led pro řezníky a olešnický pivovar. Bylo postaveno pod bývalým hřbitovem na počátku 19. století. Od poloviny 20. století nebylo využíváno. Nové využití našlo sklepení otevřením muzea pověstí Olešnicka v r. 2003. Autorem pověstí ve vyprávění je PaedDr. Zdeněk Peša, autorem figurín strašidel a postav Mgr. Blanka Kudová.
  • DinoPark Vyškov – na rozloze 3 ha zobrazuje scény ze života druhohorních zvířat, která naši zemi obývala před více než 65 miliony lety. Pro děti jsou zde houpačky, prolézačky, klouzačky a všude kolem dinosauři.

Western v Boskovicích

Hotel Bystré *** na Vysočině představuje příjemné ubytování v blízkosti přírody. Nachází se v centru malého městečka Bystré, nedaleko Svitav a krásného města Polička. Nově zrekonstruované historické budovy hotelu jsou často a opakovaně vyhledávány návštěvníky pro svou příjemnou atmosféru a ochotný personál. Hotel Bystré je Family friendly – tedy hotel přátelský k rodinám s dětmi. Nabízí také bezbariérové ubytování a je vhodný i pro tělesně postižené, seniory, rodiny s malými dětmi (kočárky) a podobně.

© 2012–2017 hotel-bystre.cz Created by Zserver

Hotel Bystré v Bystrém hodnocení