Na Podkově 84
569 92  Bystré u Poličky
Česká republika
hotel roku

 

Pokud jste unavení z celoročního rozhodování a plánování, máme pro Vás řešení. V našem hotelu si můžete vybrat z nabídky POBYTŮ S PROGRAMEM, kde Váš volný čas, budete-li chtít, naplánujeme za Vás.

Zumba s děvčaty z Alen a Diana

Zumba s děvčaty z Alen a Diana

Jen Vy se jen rozhodnete, zda jej chcete strávit více aktivně – třeba sportem, nebo zda preferujete relaxaci a odpočinek, zda chcete svůj volný čas trávit s partnerem, s dětmi, s celou rodinou nebo zda se chcete například něco nového a zajímavého naučit.

Případně, pokud si jen lámete hlavu s tím, co podniknout, můžete vybrat z našich TIPŮ NA ZAJÍMAVÉ AKCE – ať už jde o kulturní akce v městečku Bystré nebo nedaleké Poličce, návštěvu zajímavých míst a podobně.

Program v Hotelu Bystré je organizov buď externími subjekty, nebo i přímo hotelem. Vždy se však můžete spolehnout na kvalitu nabízených služeb a na to, že se o Vás dobře postaráme.

 

Škola lyžování v Novém městě na Moravě

Škola lyžování v Novém městě na Moravě

  • PaedDr. Miroslav Štípek, CSc, odborník na tělovýchovné a sportovní poradenství (testování tělesné zdatnosti, antropometrická měření, tvorba tréninkových plánů a pohybových režimů, osobní trenérství) a sportovní a rekondiční masáže – kontakt u manažera hotelu
  • Možnost návštěvy Domova na zámku Bystré, návštěva chráněných dílen kontakt u manažera hotelu
Pletení pedigu v Domově na Zámku

Pletení pedigu v Domově na Zámku

Průvodce po Bystrém p.Unčovský

Průvodce po Bystrém p.Unčovský

Hotel Bystré *** na Vysočině představuje příjemné ubytování v blízkosti přírody. Nachází se v centru malého městečka Bystré, nedaleko Svitav a krásného města Polička. Nově zrekonstruované historické budovy hotelu jsou často a opakovaně vyhledávány návštěvníky pro svou příjemnou atmosféru a ochotný personál. Hotel Bystré je Family friendly – tedy hotel přátelský k rodinám s dětmi. Nabízí také bezbariérové ubytování a je vhodný i pro tělesně postižené, seniory, rodiny s malými dětmi (kočárky) a podobně.

© 2012–2017 hotel-bystre.cz Created by Zserver

Hotel Bystré v Bystrém hodnocení