Na Podkově 84
569 92  Bystré u Poličky
Česká republika
hotel roku

Zábavní technika spol. Clubfun

Jukebox

Hudba je základní kámen každého večírku a společenské akce. Náš jukebox zajistí, že každý si přijde na své. Počtem přes 80 000 písní je naše databáze hudby největší v ČR. Program disponuje vyhledáváním v určených žánrech (př. rock,pop) i v celém seznamu za pomocí jen části slova.

Jukebox
Cena vč. dopravy a instalace …… 800kč / den
1200kč / 2 dny
Španělský fotbálek
Tradiční klubová zábava zpestřená řadou inovací a herních možností. To je tzv. „Futbolin“ jak ho Katalánci nazývají. Mezi jeho přednosti patří házení vzduchem, hra hlavou, přesné míření a útočné kombinace, jaké na jiných stolech nejsou možné

Španělský fotbálek

Cena vč. dopravy a instalace 900kč / den
1200kč / 2dny
Karaoke party
Zpívání je lék na nudu i na na stres. Právě proto jsou karaoke večery stále populárnější. Nabízíme obrovské množství karaoke písní (tedy melodií s texty), kde si tu svou zazpívá snad každý. Zajišťujeme kompletní vybavení (projektor, plátno, receiver, repro, mikrofony a notebook se softwarem a databází.

Karaoke

Cena vč. instalace: 700kč/den
vč. instalace a obsluhy: 1000kč/den
Shuffleboard
Pokud máte zájem zahrát si něco vskutku netradičního, ale přitom velice zábavného, pak je tu tento 6 m
dlouhý shuffleboard, jenž je jakousi volnou stolní obdobou curlingu. Nepotřebujete rychlost a sílu, spíše schopnost soustředit se a trochu citu, proto ho hravě zvládají jak děti tak senioři. Bohužel díky jeho rozměrům je tato hra nemobilní, lze však navštívit nedalekou Hospůdku U Grácie, kde je pro hosty volně k dispozici.

Shuffleboard
cena: 90kč/hod (pro 2 – 8 hráčů)
Více info o produktech na http://www.clubfun.cz/

Hotel Bystré *** na Vysočině představuje příjemné ubytování v blízkosti přírody. Nachází se v centru malého městečka Bystré, nedaleko Svitav a krásného města Polička. Nově zrekonstruované historické budovy hotelu jsou často a opakovaně vyhledávány návštěvníky pro svou příjemnou atmosféru a ochotný personál. Hotel Bystré je Family friendly – tedy hotel přátelský k rodinám s dětmi. Nabízí také bezbariérové ubytování a je vhodný i pro tělesně postižené, seniory, rodiny s malými dětmi (kočárky) a podobně.

© 2012–2017 hotel-bystre.cz Created by Zserver

Hotel Bystré v Bystrém hodnocení