Na Podkově 84
569 92  Bystré u Poličky
Česká republika
hotel roku

P O R A D N A  P R O  V N Ě J Š Í  A  V N I T Ř N Í

V Ý Ž I V U  A  K R Á S U

Nabídka služeb pro Hotel Bystré***

  1. Změňte svůj image!:

Poradíme Vám, jak zvýšit Vaše sebevědomí a zdůraznit Vaše přednosti, jaký jste barevný typ a jaké volit barvy, Váš styl oblékání včetně doplňků. Kde je důležité investovat, kde lze na vzhledu šetřit. Jak se líčit a doporučíme Vám Váš účes. Dokážeme vylepšit nebo změnit Váš image! Doba trvání cca 3 hodiny, cena 550,-Kč za osobu (v ceně navíc karta Vašich barev). Pracuje se ve skupině 5-8 osob.

  1. Hodinový kurz:„Jak se líčit sama, snadno a rychle na den či večer”:

Naučte se líčit jednoduše a efektivně. Výborně doplňuje Celkovou proměnu image. Obsahuje i šablonu pro Vaše líčení, doporučení pro Váš účes, stylizaci účesu, barevnou typologii a kartu Vašich barev (350,-Kč)

  1. Bilance fyzické kondice :

Individuální rozbor jídelníčku, základních atributů zdraví s konkrétním doporučením pro Vaši realizaci změny kondice a váhy, včetně měření tělním monitorem BC545 (tělesný tuk, svalová hmota, voda, kalcium a minerály, metabolický věk,… 60. minut (190,-Kč)

4.  Instruktáž péče o pleť spojená s ošetřením pleti:

Praktický kurz – jak pečovat o pleť každý den, spojený s analýzou typu pleti, s konkrétním doporučením a celkovým ošetřením pleti, 60. minut (190,-Kč)

Ceny jsou uvedeny včetně 20%DPH.

Petra Havlíková

1WELLNESS CENTRUM,Gorkého 17, Brno

Tel.: 608 479 390

www.1wellness.cz/hav

Hotel Bystré *** na Vysočině představuje příjemné ubytování v blízkosti přírody. Nachází se v centru malého městečka Bystré, nedaleko Svitav a krásného města Polička. Nově zrekonstruované historické budovy hotelu jsou často a opakovaně vyhledávány návštěvníky pro svou příjemnou atmosféru a ochotný personál. Hotel Bystré je Family friendly – tedy hotel přátelský k rodinám s dětmi. Nabízí také bezbariérové ubytování a je vhodný i pro tělesně postižené, seniory, rodiny s malými dětmi (kočárky) a podobně.

© 2012–2017 hotel-bystre.cz Created by Zserver

Hotel Bystré v Bystrém hodnocení