Na Podkově 84
569 92  Bystré u Poličky
Česká republika
hotel roku

Zimní panorama BystréSJEZDOVÉ LYŽOVÁNÍ

  • Ski areál Bystré – Hamry cca3 km od Bystrého, v malebné vesničce Hamry, najdete 380 m dlouhou sjezdovku s umělým zasněžováním a kvalitním vlekem, jehož obsluha Vám při větším počtu zájemců vyjde vstříc i mimo vyhrazené hodiny. Ke kvalitnímu zázemí patří i parkoviště a útulná hospůdka.
  • Ski areál Olešnice10 km od Bystrého byl pro milovníky zimních sportů otevřen nový SKI – areál. Kvalitu sjezdové trati (500 m) zajistí umělé zasněžování, každodenní údržba rolbou a dva vleky. Pro příznivce večerního lyžování je připraveno umělé osvětlení svahu. Kvalitní zázemí, včetně prostorného parkoviště a bufetu. Dále je pro děti zdarma malý vlek a možnost objednání lyžařské školičky Newman. Dále zde mají i půjčovnu lyží, snowboardů a jiné výbavy.
  • Ski snow park Nové Město na Moravěvyhlášené středisko zimních sportů, známé např. ze Zlaté lyže, je od Bystrého vzdáleno přibližně 25 km

Harusův kopec - ski snow park

BĚŽKAŘSKÉ TRATĚ

Tratě pro běžkaře nejsou v přímém okolí upravovány. Vzhledem k velkému počtu vyznavačů tohoto sportu najdete v okolí Bystrého  mnoho tras pro začátečníky až po trasy pro nejnáročnější milovníky tohoto sportu.

Běžkaři na Vysočině

BRUSLENÍ A SÁŇKOVÁNÍ

Je oblíbenou zimní radovánkou v Bystrém. Jako plocha pro bruslaře poslouží místní rybníky, vždy pečlivě udržované místními nadšenci. Je zde i možnost využití umělého venkovního kluziště na místním farním hřišti. Kopců pro sáňkování je zde nezpočet. záleží pouze na Vás a Vaší odvaze.

Zimní panorama Bystré

 

 

Hotel Bystré *** na Vysočině představuje příjemné ubytování v blízkosti přírody. Nachází se v centru malého městečka Bystré, nedaleko Svitav a krásného města Polička. Nově zrekonstruované historické budovy hotelu jsou často a opakovaně vyhledávány návštěvníky pro svou příjemnou atmosféru a ochotný personál. Hotel Bystré je Family friendly – tedy hotel přátelský k rodinám s dětmi. Nabízí také bezbariérové ubytování a je vhodný i pro tělesně postižené, seniory, rodiny s malými dětmi (kočárky) a podobně.

© 2012–2017 hotel-bystre.cz Created by Zserver

Hotel Bystré v Bystrém hodnocení