Na Podkově 84
569 92  Bystré u Poličky
Česká republika
hotel roku

WELLNESS EXKLUZIVE – luxusní balíček služeb pro Vás

wellness exkluzive

více info o tomto balíčku:

Náš exkluzivní balíček služeb Vám nabídne to nejlepš v Hotelu Bystré. Vytvořili jsme jej na základě přání našich hostů o dokonalé dovolené s čerpáním wellness služeb, ale také s dostatkem prostoru pro procházky, poznávání okolí či odpočinku při masáži nebo kosmetice. Balíček je často využívaný seniory, kteří si zaslouží odpočinout. Přijeďte na „dámskou jízdu“ , kdy si s partou kamarádek vychutnáte lusxu času projenom  sebe, své tělo i svoji mysl. TĚŠÍME SE NA VÁS!!!

Balíček 3 700,- kč obsahuje:

5 nocí ubytování s bufetovou snídaní
 vstup do bazénu s mořskou vodou  dle provozních hodin až 4 hodiny denně
hotelová fittness neomezený  vstup dle provozních hodin
každý den 30 minut relaxační vířivky
každý den odpolední kávička s dezertem
každý den 15 minut nahřátí těla v infrasauně
každý den večeře – výběr z pěti druhů jídel
k večeři zdarma nápoj  ( 2 dcl víno, 2 dcl nealko, 0,5 pivo)

Bylíček nelze čerpat v měsících červenci a srpnu

 

Zvýhodněný balíček, wellness balíček, relaxace, odpočinek ,dámská jízda, pobyt pro ženy, akční balíček pro seniory, nápoj zdarma,, odpočinek, dovolená, historické zajímavosti

Hotel Bystré *** na Vysočině představuje příjemné ubytování v blízkosti přírody. Nachází se v centru malého městečka Bystré, nedaleko Svitav a krásného města Polička. Nově zrekonstruované historické budovy hotelu jsou často a opakovaně vyhledávány návštěvníky pro svou příjemnou atmosféru a ochotný personál. Hotel Bystré je Family friendly – tedy hotel přátelský k rodinám s dětmi. Nabízí také bezbariérové ubytování a je vhodný i pro tělesně postižené, seniory, rodiny s malými dětmi (kočárky) a podobně.

© 2012–2017 hotel-bystre.cz Created by Zserver

Hotel Bystré v Bystrém hodnocení