Balíčky pro babí léto a podzim v prodeji

Využijte příznivé podnebí  Vysočiny s téměř letním sluníčkem i příznivou cenu pobytu, který obsahuje i bazén s mořskou vodou. Načerpejte síly na dlouhou zimu, povzbuďte  imunitní systém svůj i svých dětí či vnoučat. Podzim v malebném městečku Bystré s využitím wellness služeb útulného Hotelu Bystré Vám pomůže načerpat sil a užít si pohodu se svými dětmi, přáteli či vnoučaty.

Podzimní relaxační wellness balíček

Tradiční balíček Hotelu Bystré s rozšířenou nabídkou wellness, který lze za zvýhodněnou cenu čerpat ve všední dny

Více info o balíčku ZDE

Balíček senior 55+

 Načerpejte síly na dlouhou zimu a užijte si barevný podzim. Balíček je s nástupními dny neděle nebo pondělí a uvedená cena platí při pobytu nejméně 4 noci.

Více info o balíčku ZDE

Balíček wellness exkluzive

Nejprodávanější zvýhodněný pobyt, vhodný také jako dárek. Užijte si do syta wellness zázemí hotelu a zregenerujte tak unavené tělo i mysl.

Více info o balíčku ZDE

Balíček pro rodiny s dětmi

Maminky s dětmi i celé rodinky zveme po celý podzim 2019 na pobyt s dvěma hodinami denně bazénu a vířivkou jedenkrát za pobyt.

Více info o balíčku ZDE

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA UBYTOVÁNÍ ZDE

a to zdaleka není vše. Nejdůležitější je asi přátelský personál, který je vždy k dispozici a ochotný pomoci a poradit.

NEZÁVAZNÁ REZERVACE

Tento formulář slouží pro odeslání poptávky ubytování. Vyplňte prosím všechna políčka a odešlete kliknutím na tlačítko Odeslat. Ozveme se Vám co nejdříve.
Odesláním nezávazné poptávky dáváte souhlas se zpracováním osobních údajů dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27.4.2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (GDPR).

Plné znění https://www.hotel-bystre.cz/gdpr/