léto 2021

Velice žádané letní pobytové balíčky jsou již připravené k prodeji. Hotel nabízí v letním období zázemí wellness a to především bazén s mořskou vodou, které je zahrnut ve všech balíčcích s bonusem dvě hodiny denně, dále pak možnost využití prostorné vířivky a sauny. Zvýhodněné balíčky Vám nabídnou i odpolední kávičku s dezertem.

INFORMUJTE SE NA MOŽNOSTI UBYTOVÁNÍ ZDE

Letní balíček pro rodiny s dětmi 

Zvýhodněný letní balíček pro rodiny s dětmi s bonusem 2 hodin v bazénu s mořskou vodou.

Více info o balíčku ZDE

Letní balíček senior 55+

Pro dříve narozené nabízíme pobytový balíček, kdy si mohou užít nejen odpočinku v hotelovém bazénu, ale také výletů po památkách a vycházky po okolí a dobrého jídla. Přijeďte si k nám odpočinout a nabrat síly.

Více info o balíčku ZDE

Balíček wellness exkluzive

Nejprodávanější zvýhodněný pobyt, vhodný také jako dárek. Užijte si do syta wellness zázemí hotelu a zregenerujte tak unavené tělo i mysl.

platí do 30.6.2021

Více info o balíčku ZDE

Romantický balíček

Romantický třídenní balíček nejen o víkendu můžete čerpat v červenci a srpnu.

Více info o balíčku ZDE

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA UBYTOVÁNÍ ZDE

a to zdaleka není vše. Nejdůležitější je asi přátelský personál, který je vždy k dispozici a ochotný pomoci a poradit.

NEZÁVAZNÁ REZERVACE

Tento formulář slouží pro odeslání poptávky ubytování. Vyplňte prosím všechna políčka a odešlete kliknutím na tlačítko Odeslat. Ozveme se Vám co nejdříve.
Odesláním nezávazné poptávky dáváte souhlas se zpracováním osobních údajů dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27.4.2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (GDPR).

Plné znění https://www.hotel-bystre.cz/gdpr/