POBYTY PRO SENIORY

Hotelový komplex Hotel Bystré*** na Vysočině je velmi oblíbenou destinací i u návštěvníků 55+ Díky wellness zázemí - zejména bazénu s mořskou vodou a dobré kuchyni, se k nám spokojení hosté často vrací.

Právě pro seniory opakovaně připravujeme speciální pobytové balíčky, kde je za zvýhodněnou cenu možné si pobyt na Vysočině užít ještě lépe a získat víc.

Hotelový personál je vždy nápomocný poradit či pomoci. Na recepci poradíme s programem dovolené, doporučíme vhodné destinace na výlety po okolí, dostupné pěšky, autem nebo hromadnou dopravou.

 

WELLNESS POBYT PRO SENIORY 55+

Pro dříve narozené nabízíme pobytový balíček, kdy si mohou užít nejen odpočinku v hotelovém bazénu, ale také výletů po památkách a vycházky po okolí a dobrého jídla. Přijeďte si k nám odpočinout a nabrat síly.

Více info o balíčku ZDE

REKONDIČNÍ POBYTY

pro skupiny zajišťujeme rekondiční pobyty, pomůžeme zajistit program, nabízíme skupinové slevy.

Více info o balíčku ZDE
 

Letní balíček senior 55+

Pro dříve narozené nabízíme pobytový balíček, kdy si mohou užít nejen odpočinku v hotelovém bazénu, ale také výletů po památkách a vycházky po okolí a dobrého jídla. Přijeďte si k nám odpočinout a nabrat síly

Více info o balíčku ZDE

 

Hotel je vhodný i pro organizované zájezdy seniorů. Velká společenská místnost umožňuje setkávání a společné trávení času, sdílení zážitků na dovolené, cvičení, relaxaci, promítání filmů aj.

CHCETE VĚDĚT VOLNÉ TERMÍNY NEBO VÍCE INFORMACÍ?

VYPLŇTE NEZÁVAZNOU POPTÁVKU UBYTOVÁNÍ ZDE

 

 


NEZÁVAZNÁ REZERVACE

Tento formulář slouží pro odeslání poptávky ubytování. Vyplňte prosím všechna políčka a odešlete kliknutím na tlačítko Odeslat. Ozveme se Vám co nejdříve.