Podzimní a zimní pobyty 2021/2022

Velice žádané zimní pobytové balíčky jsou již připravené k prodeji. Zima na Vysočině nabídne stabilné sněhové podmínky pro sjezdové lyžování i běžkaře. Upravené sjezdovky se zázemím jsou bližším  v okolí hotelu. Hotel nabízí v zimním období zázemí wellness a to především bazén s mořskou vodou, které je zahrnut ve všech balíčcích s bonusem děv hodiny denně, dále pak možnost využití prostorné vířivky a sauny. Zvýhodněné balíčky Vám nabídnou i odpolední kávičku s dezertem.

INFORMUJTE SE NA MOŽNOSTI UBYTOVÁNÍ ZDE

Zimní relaxační wellness balíček

Klasický wellness balíček s čerpáním pobytu ve všední dny.

Více info o balíčku ZDE

Balíček senior 55+

Pro dříve narozené nabízíme pobytový balíček, kdy si mohou užít nejen odpočinku v hotelovém bazénu, ale také výletů po památkách a vycházky po okolí a dobrého jídla. Přijeďte si k nám odpočinout a nabrat síly.

Více info o balíčku ZDE

Balíček wellness exkluzive

Nejprodávanější zvýhodněný pobyt, vhodný také jako dárek. Užijte si dosyta wellness zázemí hotelu a zregenerujte tak unavené tělo i mysl.

Více info o balíčku ZDE

Balíček pro rodiny s dětmi

Balíček pro maminky s dětmi či celé rodinky, který má nástupní dny v neděli nebo pondělí.

Více inofo o bAlíčku ZDE

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA UBYTOVÁNÍ ZDE

a to zdaleka není vše. Nejdůležitější je asi přátelský personál, který je vždy k dispozici a ochotný pomoci a poradit.

 kam za sněhem

NEZÁVAZNÁ REZERVACE

Tento formulář slouží pro odeslání poptávky ubytování. Vyplňte prosím všechna políčka a odešlete kliknutím na tlačítko Odeslat. Ozveme se Vám co nejdříve.
Odesláním nezávazné poptávky dáváte souhlas se zpracováním osobních údajů dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27.4.2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (GDPR).

Plné znění https://www.hotel-bystre.cz/gdpr/