MÁTE DOTAZY? NAPIŠTE NÁM NEBO ZAVOLEJTE.

Recepční služba Vám je k dipozici od 7:00 -20:00 hod.

V den příjezdu bude Váš pokoj připraven od 15:00 -19:00 hod (je možné se domluvit individuálně i na jiném čase, vždy se snažíme vyjít hostům vstříc).

V den odjezdu prosím vykliďte pokoj do 10:30 hod dopoledne, abychom jej stihli připravit pro další hosty. Klíče od pokoje prosím odevzdejte na recepci.

Snídaně formou švédského stolu je pro Vás připravena od 8:00 -9:30 hod

Časy večeří si můžete stanovit sami, večeře se však podávají nejpozději ve 20:00 hod.

Časy doplňkových wellness služeb, které budete v rámci ubytování čerpat - BAZÉN, SAUNA, VÍŘIVKA, POSILOVNA - si dohodnete na recepci tak, aby co nejlépe vyhovovaly Vašim požadavkům.

Nevíte kudy k nám do hotelu? Klikněte zde

Platbu pobytu můžete provést

  • přímo v hotovosti (bar, recepce)
  • platební kartou (pouze recepce)
  • Sodexo šeky (bar, recepce)
  • převodem z účtu (fakturou) před zahájením pobytu formou objednávky (nezapomeňte uvést všechny fakturační údaje) např. platba zaměstnavatele

nezávazná objednávka ubytování ZDE

POKUD MÁTE DOTAZY OHLEDNĚ UBYTOVÁNÍ NEBO CHCETE ZNÁT DOSTUPNOST TERMÍNU, VYPLŇTE NEZÁVAZNOU POPTÁVKU UBYTOVÁNÍ ZDE. OZVEME SE VÁM ZPĚT.

NEZÁVAZNÁ REZERVACE

Tento formulář slouží pro odeslání poptávky ubytování. Vyplňte prosím všechna políčka a odešlete kliknutím na tlačítko Odeslat. Ozveme se Vám co nejdříve.
Odesláním nezávazné poptávky dáváte souhlas se zpracováním osobních údajů dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27.4.2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (GDPR).

Plné znění https://www.hotel-bystre.cz/gdpr/