Bazén a wellness

SLANÝ BAZÉN – BAZÉN S "MOŘSKOU" VODOU

KLIKNĚTE ZDE PRO VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKU BAZÉNU

Bazén v Hotelu Bystré*** nabízí ojedinělou možnost zaplavat si na Vysočině v "mořské vodě". Hotelový bazén je našim hostům k dispozici zdarma (1hodina denně), v ceně ubytování. Bazén má rozměry 12x6x1,4 m s garantovanou teplotou vody min 28°C a teplotou vzduchu u bazénu 31 – 32°C.

Voda není chlorována chemicky, ale je do ní přidávána mořská sůl. Používáme mořskou sůl Margherita, která se získává tradičním způsobem - přímým odpařováním mořské vody. Tím si zachová a do vody našeho bazénu přenáší veškeré minerály a zdraví prospěšné látky mořské vody.

Použitá technologie od australské firmy Oceanic je vhodná i pro alergiky a astmatiky a doporučuje se dětem s atopickým ekzémem. Voda je bakteriologicky nezávadná při šetrnějším způsobu desinfekce a můžeme se pochlubit vyšší teplotou než má většina plaveckých bazénů.

Hotelový bazén s dětmi

Voda je cca 5x méně slaná než voda mořská, děti ji lépe snášejí a je pro ně naprosto nezávadná. Voda nemá nepříjemný chlorový zápach a nezpůsobuje podráždění očí a pokožky.

Slaná voda je sice náročnější na údržbu, vyžaduje důslednější osobní hygienu návštěvníků, ale odmění vás příjemným pocitem z plavání a potápění.

Pronájem bazénu

Je možné si domluvit i individuální pronájem bazénu, z řad veřejnosti. Pokud máte o pronájem hotelového bazénu zájem, prosím kontaktujte nás.

Technologie úpravy vody

Pro chlorování je nutné v bazénové vodě rozpustit speciální bazénovou sůl v poměru 4 – 5 kg soli na 1m3 vody. Tím se vytvoří salinita vody v rozmezí 0,4 – 0,5%. V elektrolytické cele, instalované v bazénovém okruhu působením el. proudu dochází ke štěpení molekul soli a ke tvorbě plynného chloru, který je okamžitě rozpuštěn ve vodě a vzniká kyselina chlorná, která je základním dezinfikantem bazénové vody. V procesu elektrolýzy rovněž vznikají další účinné sanitační látky a to ozón a kyslík. Proto je tato voda vhodná i pro plavání malých dětí i lidí s citlivou pokožkou.

Pro zlepšení kvality vody jsou v bazénovém okruhu instalované UV lampy, které dodatečně čistí vodu od nežádoucích bakterií, snižují hodnoty vázaného chloru.

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA BAZÉNU

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA SPRCH U BAZÉNU

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA ŠATEN U BAZÉNU

VÍŘIVKA

Vířivka je komplexní terapií pro fyzickou i duševní schránku lidského organismu a díky jedinečné hydromasáži celého Vašeho těla, dostatečně teplé vodní lázni se Vaše tělo dostává do stavu maximálního uvolnění.
Při úplném a hřejivém uvolnění celého těla dochází ke zrychlení krevního oběhu a rozšiřování krevního řečiště. Tím dochází ke snížení krevního tlaku a současně dochází k urychlení látkové výměny a několikanásobnému zvýšení okysličení krevních buněk. V teplé vodní lázni se rozšiřují kožní póry a svaly relaxují.

Optimálně nastavená teplota vířící vody odplavuje stres, snižuje a uvolňuje napětí ve svalech, což umožňuje větší pružnost a zvýšením přívodu krve do bolestivých oblastí tak pomáhá odvádět bolestné pocity z postižených nebo namožených míst celého těla.

MASÁŽNÍ TRYSKY

Terapeuticky umístěné vodní masážní trysky a silný výkon vodních čerpadel uvolňují nejen celé tělo, ale skutečně zmírňují bolesti a pocity ztuhnutých zad, krční páteře i mezi lopatkové a stehenní oblasti. Hlavní masážní trysky je možné si nastavit na konkrétní místa, dle potřeby. Teplá vířící voda napomáhá urychlit uzdravení z menších vnitřních zranění, pohmožděnin, pooperačních stavů a bývá velmi často začleněna do rehabilitačního programu i po vážnějších zraněních.

SAUNA A INFRA SAUNA

Součástí hotelového wellness je i klasická finská sauna s ochlazovacím bazénkem, sprchou a odpočívárnou. Pokud preferujete infra saunu, i tak si přijdete na své. Součástí posilovny je i malá infra sauna, kde můžete prohřát rychle a pohodlně své tělo třeba před tréninkem.

POSILOVNA

Kdo chce na dovolené na Vysočině tužit svaly a udržovat se v kondici i když venku není počasí na sport, může využít hotelovou posilovnu.

Pro hotelové hosty je k dispozici posilovna 2 hodiny denně v ceně ubytování a najdete tam toto vybavení:

 • 2* rotoped
 • 1* crossový trenažér
 • jednoruční činky
 • dvouruční činka s lavicí
 • E-zet činka
 • posilovací věž s polohovatelnými protisměrnými kladkami
 • posilovací lavice na břicho
 • veslovací trenažér
 • lavice na hyperextenzi
 • abduktor

MASÁŽE A KOSMETICKÉ SLUŽBY

Na dovolené si chce každý především odpočinout a užít. A proto nabízíme našim hostům i možnost objednat se na masáž, kosmetiku, manikůru apod.

MASÉR ALEŠ BÁRTA Vám je k dispozici na tel: 732 714 417, kde si domluvíte podrobnosti.

KOSMETIKA JANA ROUŠAROVÁ - pro domluvu volejte 723 503 743 nebo pište: jana_rousarova@email.cz

Provozní doba kosmetika:

 • středa: 11:00 - 17:00 hod
 • čtvrtek: 8:00 - 15:00
 • pátek: 8:00 – 15:00

Nabízím kosmetické služby, manikúru, pedikúru, líčení, modeláž nehtů PShine, gelové nehty a celou řadu dalších kosmetických služeb.

NEZÁVAZNÁ REZERVACE

Tento formulář slouží pro odeslání poptávky ubytování. Vyplňte prosím všechna políčka a odešlete kliknutím na tlačítko Odeslat. Ozveme se Vám co nejdříve.
Odesláním nezávazné poptávky dáváte souhlas se zpracováním osobních údajů dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27.4.2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (GDPR).

Plné znění https://www.hotel-bystre.cz/gdpr/