Senior 55+

Zimní relaxační balíček s nástupními dny neděle nebo pondělí

po celou zimu 2021/2022 za zvýhoděnou cenu.

 

VYUŽIJTE NABÍDKU ATRAKTIVNÍHO BALÍČKU SENIOR 55+

5 dnů (4 noci) za 2.800,- se snídaní, bazénem a vířivkou!

Termíny. od 2.1. 2023 - 30.4.2023

Akční balíček, který za příjemnou cenu nabízí možnost relaxace v bazénu, ubytování v prostorných pokojích a odpočinku.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA UBYTOVÁNÍ ZDE

Nástupní dny pro pobyt SENIOR 55+ jsou v neděli nebo v pondělí

Balíček pro 1 dospělou osobu ve vícelůžkovém pokoji obsahuje:

  • 4* ubytování ve vícelůžkovém pokoji
  • 4* snídaně formou švédského stolu
  • 4* dvě hodiny v bazénu s mořskou vodou
  • 1* vířivka (30 minut) pro dvě osoby

Možnost dokoupit

  • jednolůžkový pokoj 600,- kč
  • večeře dospělí 480,-Kč
  • doplatek snídaně pro děti 1,5 -3 roky 200,- Kč

Seniorský pobyt podpoří Vaše zdraví a aktivní život. Příjemný relaxační program Vám zajistí odpočinkové chvíle. Buďte aktivním seniorem a vyhněte se tak běžným nemocem a jiným zdravotním komplikacím, které stáří přináší.

Ubytování v tříhvězdičkovém hotelu Vám umožní odpočinout si a užít si dovolenou na úrovni, s kvalitními službami. Dobré jídlo a příjemný hotel, jsou zárukou spokojené dovolené. TĚŠÍME SE NA VÁS!!!


Pobyty pro seniory 55+, wellness pobyty Vysočina a okolí, služby stravování v hotelu, slevomat pobyty pro dva seniory, lázně pobyt pro seniory, zimní dovolená s dětmi, letní dovolená s dětmi, prázdniny s dětmi, pobyty pro seniory Česká republika, wellness pobyty Vysočina, wellness pobyty pro dva na Vysočině, hotely s bazénem,podzimní dovolená s dětmi na Vysočině, ubytování s bazénem, dovolena v ČR zima 2018, dotované pobyty pro seniory 2018, zlevněné seniorské pobyty, wellness pro seniory, slevomat wellness pro seniory, dovolená podzimní prázdniny

NEZÁVAZNÁ REZERVACE

Tento formulář slouží pro odeslání poptávky ubytování. Vyplňte prosím všechna políčka a odešlete kliknutím na tlačítko Odeslat. Ozveme se Vám co nejdříve.
Odesláním nezávazné poptávky dáváte souhlas se zpracováním osobních údajů dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27.4.2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (GDPR).

Plné znění https://www.hotel-bystre.cz/gdpr/