Na Podkově 84
569 92  Bystré u Poličky
Česká republika
hotel roku

Centrum obce s hotelem

HOTEL BYSTRÉ*** je nekuřácký hotelový komplex složený ze tří zrekonstruovaných historických budov – kulturní památka

 • barokní stavba – ubytování
 • hospodářská část – prostorný sál, vinárna
 • secesní stavba – služby

Ubytování v hotelu Bystré*** je přátelské k dětem i k jejich rodičům, s opravdu bezbariérovými pokoji i společnými prostory.

 

*****************************************************************************************************************

RECEPCE je pro hosty otevřena denně od 7:00 -20:00 hodin

Hotel Bystré v zimě

VYBAVENÍ POKOJŮ

Hotelové pokoje splňují standard 3* hotelu

 • sociální zařízení WC, sprchový kout, ručník, podložka pod nohy, šampón, mýdlo, fén, zrcadlo
 • chodba: velké zrcadlo, šatní skříň, domácí sluha
 • pokoj: záclony, žaluzie, ručník, mýdlo, velká lampa, lampičky, LCD televizor s rozhlasovým příjmem, papírové kapesníčky, voda a skleničky, hotelové wifi

Standardní vybavení hotelového pokoje

VYBAVENÍ HOTELU

Na chodbě u pokojů je k dispozici varná konvice, mikrovlnná trouba a lednice. Pro hotelové hosty pak navíc i pračka.

Z dalšího vybavení je v našem hotelu možnost zapůjčení

 • dětská postýlka s povlečením – dřevěná i cestovní (celkem 8 ks, doporučujeme rezervaci)
 • dětská přistýlka (celkem 10 ks, doporučujeme rezevaci)
 • dětská chůvička
 • vanička
 • župan
 • jízdní kola (dětská, dámská i pánská)
 • a další doplňkové služby

Úschovna kol, lyží, kočárků, pro kočárky je vyhrazen prostor na chodbě, aby byl pro robátko připraven a rodiče ho nemuseli nikam přenášet.

HOTELOVÁ RESTAURACE je také nekuřácká, otevřena denně 10:00 – 22:00 hod. V restauraci jsou hostům s malými dětmi k dispozici krmící židličky, dětské příbory a dětské prostírání. Ostré rohy stolů jsou zabezpečeny tak, aby nedošlo ke zranění dětí.

Naši kuchaři vaří širokou škálu jídel, navíc je možné domluvit si speciální stravu (diety, alergie, apod.)

Pohled do hotelové restaurace

SPOLEČENSKÁ MÍSTNOST – je prostorný sál, který je určen zejména k relaxaci maminek i hrám dětí, k pořádání firemních prezentací, rodinných oslav, cvičení apod. V sále je k dispozici kromě několika hraček i audio-video systém s LCD televicí, koberce, kulečník či stolní tenis. Pitný režim je zabezpečen díky E-spring fontáně s kojeneckou vodou. Dalším místem k volnočasovým aktivitám v hotelu je mezonetový prostor s relaxačním koutkem. Zde si můžete dopřát úžasný odpočinek, stoly a židle pak často slouží pro výtvarnou činnost nadšených dětí. (v případě ubytování větší skupiny je možné, že sál nebude k dispozici, vždy však klienty při objednání ubytování na tuto skutečnost upozorníme).

HOTELOVÁ VINÁRNA se zahradní restaurací, vinotéka firmy Pálavín, Bavory

Atrium hotelu

Ve dvoře hotelu je k dispozici PŘÍJEMNÉ POSEZENÍ, KRYTÁ PERGOLA s možností grilování. U zahradní restaurace se nachází DĚTSKÉ HŘIŠTĚ – dětská herní sestava se skluzavkou, dřevěná houpadla, pískoviště, trampolína, venkovní bazén (průměr 5m)

PARKOVÁNÍ – uzamykatelné parkoviště V CENĚ UBYTOVÁNÍ(kapacita 8 aut), další parkovací místa před hotelem

BAZÉN S MOŘSKOU VODOU V CENĚ UBYTOVÁNÍ o rozměrech 12x6x1,4 m s garantovanou teplotou 28°C s teplotou vzduchu 31 – 32°C. Pro chlorování je nutné v bazénové vodě rozpustit speciální bazénovou sůl v poměru 4 – 5 kg soli na 1m3 vody. Tím se vytvoří salinita vody v rozmezí 0,4 – 0,5%. V elektrolytické cele, instalované v bazénovém okruhu působením el. proudu dochází ke štěpení molekul soli a ke tvorbě plynného chloru, který je okamžitě rozpuštěn ve vodě a vzniká kyselina chlorná, která je základním dezinfikantem bazénové vody. V procesu elektrolýzy rovněž vznikají další účinné sanitační látky a to ozón a kyslík. Proto je tato voda vhodná i pro plavání malých dětí i lidí s citlivou pokožkou. Samozřejmostí jsou přebalovací pulty na dámské i pánské šatně.

Bazén se slanou vodou v hotelu Bystré

POSILOVNA V CENĚ UBYTOVÁNÍ vybavená 2x rotoped 1x crossový trenažér, jednoruční činky, dvouruční činka s lavicí, E-zet činka, posilovací věž s polohovatelnými protisměrnými kladkami, posilovací lavice na břicho, veslovací trenažér, lavice na hyperextenzi, abduktor.

VÍŘIVKA vestavěná vířivka pro 5 osob s vestavěnými masážními tryskami s teplotou 34°C, relaxační hudbou a barevnými světly o rozměrech 2,5x2m.

MASÉRSKÉ STUDIO : klasická masáž, bowenova masáž, havajská masáž, Reiki

KOSMETICKÝ SALÓN: kosmetické ošetření pleti, líčení, poradenství, manikúra, pedikůra

SAUNA: prostorná (kapacita 12 osob), ochlazovací bazének, příjemný relaxační prostor s možností masáží.

INFRASAUNA: úžasná na prohřátí těla před cvičením, po plavání, před masáží, doporučuje se jako prevence na zvýšení obranyschopnosti organizmu

Pokud hledáte kvalitní a přitom levné ubytování na Vysočině, vyzkoušejte náš Hotel Bystré***. Věříme, že vzhledem k vybavenosti hotelu a ochotnému personálu se zařadíte mezi zástup spokojených návštěvníků, a že budete s ubytováním spokojeni.

Hotel Bystré *** na Vysočině představuje příjemné ubytování v blízkosti přírody. Nachází se v centru malého městečka Bystré, nedaleko Svitav a krásného města Polička. Nově zrekonstruované historické budovy hotelu jsou často a opakovaně vyhledávány návštěvníky pro svou příjemnou atmosféru a ochotný personál. Hotel Bystré je Family friendly – tedy hotel přátelský k rodinám s dětmi. Nabízí také bezbariérové ubytování a je vhodný i pro tělesně postižené, seniory, rodiny s malými dětmi (kočárky) a podobně.

© 2012–2017 hotel-bystre.cz Created by Zserver

Hotel Bystré v Bystrém hodnocení