WELLNESS POBYTY

WELNESS - EXKLUZIVE BALÍČEK

Nejprodávanější zvýhodněný pobyt, vhodný také jako dárek. Užijte si do syta wellness zázemí hotelu a zregenerujte tak unavené tělo i mysl.

Více info o balíčku ZDE

ROMANTICKÝ BALÍČEK

přijeďte si na pár dnů zrelaxovat a užít víkend naplno. Třídenní balíček s polopenzí a wellness pro dva jenom pro vás.

Více info o balíčku ZDE

LETNÍ ROMANTICKÝ BALÍČEK

přijeďte si na pár dnů zrelaxovat a užít léto naplno. Třídenní balíček s polopenzí a wellness pro dva jenom pro vás.

Více info o balíčku ZDE

Hotel Bystré nabízí JEDINEČNÝ  wellness-zážitek

V hotelovém  wellness můžete využít:

  • Bazén s mořskou vodou
  • Klasickou finskou saunu
  • Samostaně stojící vířivku
  • Posilovnu
  • Infrakabinu
  • Masáže
  • Kosmetiku

POKUD MÁTE DOTAZY, NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT.

Tel: +420 605 539 700 nebo email: info@hotel-bystre.cz

TĚŠÍME SE NA VÁS

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA UBYTOVÁNÍ ZDE

SLANÝ BAZÉN – BAZÉN S MOŘSKOU VODOU

Mořská sůl Margherita se získává tradičním způsobem – přímým odpařováním mořské vody, čímž jsou zachovány veškeré minerály a tím se náš bazén stává léčivým.

V CENĚ UBYTOVÁNÍ v našem hotelu je i bazén s mořskou vodou.

Bazén o rozměrech 12 x 6 x 1,4 m  s garantovanou teplotou  vody 28°C

Bazén v Hotel Bystré nabízí ojedinělou možnost plavat v „mořské vodě“.

Voda není chlorována chemicky, ale je do ní přídávana mořská sůl.

Technologie od australské firmy Oceanic je vhodná i pro alergiky a astmatiky a doporučuje se dětem s atopickým ekzémem.

Voda je bakteriologicky nezávádná při šetrnějším způsobu desinfekce a můžeme se pochlubit vyšší teplotou než má většina plaveckých bazénů.

Technologie úpravy vody

Pro chlorování je nutné v bazénové vodě rozpustit speciální bazénovou sůl v poměru 4 – 5 kg soli na 1m3 vody. Tím se vytvoří solinita vody v rozmezí 0,4 – 0,5%. V elektrolytické cele, instalované v bazénovém okruhu působením el. proudu dochází ke štěpení molekul soli a ke tvorbě plynného chloru, který je okamžitě rozpuštěn ve vodě a vzniká kyselina chlorná, která je základním dezinfikantem bazénové vody. V procesu elektrolýzy rovněž vznikají další účinné sanitační látky a to ozón a kyslík. Proto je tato voda vhodná i pro plavání malých dětí i lidí s citlivou pokožkou.

Pro zlepšení kvality vody jsou v bazénovém okruhu instalované UV lampy, které dodatečně čistí vodu od nežádoucích bakterií, snižují hodnoty vázaného chloru.

Slaná voda je vhodná i pro děti a alergiky

Teplota vody 28°C

Bazén s mořskou vodou je v ceně ubytování. Můžete si také bazén pronajmout na jednu hodinu po objednání na recepci hotelu  - ceník wellness.

ODDĚLENÁ VÍŘIVKA -  SOUKROMÍ PRO VÁŠ RELAX

Relaxační vířivka

Využití 30 min

Teplota vody 34 st. C

je novodobou legendou vody, vířivka je novodobý životní styl…
Vířivka je komplexní terapií pro fyzickou i duševní schránku lidského organismu a díky jedinečné hydromasáži celého Vašeho těla, dostatečně teplé vodní lázni se Vaše tělo dostává do stavu maximálního uvolnění.
Při úplném a hřejivém uvolnění celého těla dochází ke zvýšenému krevnímu oběhu a rozšiřování krevního řečiště. Během teplé koupele se totiž zvyšuje teplota těla, která má za následek zrychlení krevního oběhu a následné snížení krevního tlaku. Současně dochází k urychlení látkové výměny a několikanásobnému zvýšení okysličení krevních buněk. Při tomto důsledku dochází k rozšiřování pórů na pokožce a tkáně svalstev se přirozeně uvolňují.

KLASICKÁ FINSKÁ SAUNA

Pravidelné i občasné saunování má na lidský organizmus spoustu pozitivních účinků. Zbavuje tělo nečistot a toxinů, otužuje, podporuje funkce srdce a ledvin, zlepšuje prokrvení kůže a mnohé další. Jak finská sauna působí na lidské zdraví a jak se správně saunovat? Na to se blíže podíváme v následujícím článku.

Slovo „sauna“ pochází z finštiny a označuje místnost či malé stavení s pecí, které je možné využívat jako ohřívárnu. První zmínky o saunování pocházejí už z 11. století, tradice saun a parních lázní je od středověku dobře známá z celé Evropy i střední Asie. Kolébkou saunování jsou ale především severské země a mezi nimi nejvíce Finsko, kde jsou dodnes veřejné sauny běžnou součástí každodenního života i na těch nejmenších vesnicích.

Přínosem je také zkvalitnění spánku, zlepšení nálady a celkové pohody.

Hotelová sauna

Ochlazovací bazének v sauně

POKUD MÁTE DOTAZY, NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT.

Tel: +420 605 539 700 nebo email: info@hotel-bystre.cz

TĚŠÍME SE NA VÁS

POKUD CHCETE VÍCE INFORMACÍ NEBO VĚDĚT VOLNÉ TERMÍNY,

VYPLŇTE NEZÁVAZNOU POPTÁVKU UBYTOVÁNÍ ZDE.

NEZÁVAZNÁ REZERVACE

Tento formulář slouží pro odeslání poptávky ubytování. Vyplňte prosím všechna políčka a odešlete kliknutím na tlačítko Odeslat. Ozveme se Vám co nejdříve.
Odesláním nezávazné poptávky dáváte souhlas se zpracováním osobních údajů dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27.4.2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (GDPR).

Plné znění https://www.hotel-bystre.cz/gdpr/