Služby restaurace

restaurace, vinárna, zahradní restaurace

V naší hotelové restauraci pro Vás uvaříme z kvalitních surovin klasická česká jídla i krajové speciality.

RESTAURACE

Hotelová RESTAURACE S CELODENNÍM PROVOZEM (otevřeno od 11:00 hod) Vám nabízí kvalitní českou kuchyni i krajové speciality. Kromě nabídky z jídelního lístku, můžete využít obědové menu s výběrem ze dvou druhů jídel. Hotelová restaurace je nekuřácká. Lze si samozřejmě dokoupit polopenzi či plnou penzi jak pro dospělé, tak pro děti.

SNÍDANĚ FORMOU ŠVÉDSKÉHO STOLU PRO UBYTOVANÉ HOSTY podáváme od 8:00 do 9:30 hod.

Stravování větších skupin je řešeno na základě individuální dohody.

Pro každého klienta rádi uvaříme jeho dietu, jsem hrdí, že Vám v tomto ohledu můžeme maximálně vyjít vstříc. Více o vaření pro hosty s alergiemi zde.

Hotelová restaurace, je stejně jako celý hotelový komplex, přizpůsoben pro pobyt rodin s dětmi. V restauraci proto najdete krmící židličky, dětské příbory, veselé prostírání i dětský koutek.

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA HOTELOVÉ RESTAURACE

VINÁRNA

V objektu hotelu se nachází i vinárna, která kromě posezení ve stylovém prostoru, nabízí širokou škálu vín z vinotéky od výhradního dodavatele PALAVÍN, Bavory a příjemnou obsluhu.

ZAHRADNÍ RESTAURACE

Ve dvoře hotelového komplexu se nachází zahradní restaurace. Nabízí příjemné posezení, zábavu pro děti v podobě velké trampolíny, pískoviště s herní sestavou (skluzavka a domeček). Příjemné posezení s relaxací doplňuje v letních měsících venkovní bazén o průměru 5 metrů. Při nepříznivém počasí si můžete posedět pod krytou pergolou. Pro Vaši zábavu zde najdete i zahradní člověče nezlob se, ruské kuželky a zahradní dámu. Vše doplňuje dětský skákací panák.

NEZÁVAZNÁ REZERVACE

Tento formulář slouží pro odeslání poptávky ubytování. Vyplňte prosím všechna políčka a odešlete kliknutím na tlačítko Odeslat. Ozveme se Vám co nejdříve.
Odesláním nezávazné poptávky dáváte souhlas se zpracováním osobních údajů dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27.4.2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (GDPR).

Plné znění https://www.hotel-bystre.cz/gdpr/