Na Podkově 84
569 92  Bystré u Poličky
Česká republika
hotel roku

Centrum obce Bystré s hotelem

Hotel Bystré *** na Vysočině představuje příjemné ubytování v blízkosti přírody. Nachází se v centru malého městečka Bystré, nedaleko Svitav a krásného města Polička. Nově zrekonstruované historické budovy hotelu jsou často a opakovaně vyhledávány návštěvníky pro svou příjemnou atmosféru a ochotný personál. Hotel Bystré je nazýván Family friendly – tedy hotel přátelský k rodinám s dětmi. Nabízí také bezbariérové ubytování a je vhodný i pro tělesně postižené, seniory, rodiny s malými dětmi (kočárky) a podobně.

Vyznáváme zásadu, že  získání dobré pověsti je možné jen tehdy, jestliže našim hostům vytvoříme rodinné prostředí, příjemnou a přátelskou atmosférou. Odměnou nám je návrat našich hostů, často se svými přáteli nebo svojí rodinou. Velká část našich hostů přijela právě na doporučení svých blízkých. Vážíme si Vaší přízně, děkujeme, že se k nám vracíte.

Bazén se slanou vodou v hotelu BystréVíte, kdo se o vás bude po celou dobu pobytu starat?

prohlédněte si NÁŠ TÝM !!

Hotel Bystré *** na Vysočině představuje příjemné ubytování v blízkosti přírody. Nachází se v centru malého městečka Bystré, nedaleko Svitav a krásného města Polička. Nově zrekonstruované historické budovy hotelu jsou často a opakovaně vyhledávány návštěvníky pro svou příjemnou atmosféru a ochotný personál. Hotel Bystré je Family friendly – tedy hotel přátelský k rodinám s dětmi. Nabízí také bezbariérové ubytování a je vhodný i pro tělesně postižené, seniory, rodiny s malými dětmi (kočárky) a podobně.

© 2012–2017 hotel-bystre.cz Created by Zserver

Hotel Bystré v Bystrém hodnocení