Na Podkově 84
569 92  Bystré u Poličky
Česká republika
hotel roku

HOTELOVÁ VINÁRNA

V objektu hotelu se nachází i VINÁRNA, která kromě posezení v úžaseném stylovém prostoru, nabízí širokou škálu vín z vinotéky od výhradního dodavatele PALAVÍN, Bavory a příjemnou obsluhu. Tyto prostory jsou ideální pro firemní akce nebo menší rodinné oslavy.

Vinárna je rovněž nekuřáckým prostorem.

Hotelová vinárna

ZAHRADNÍ RESTAURACE

nabízí příjemné posezení, zábavu pro děti v podobě velké trampolíny a pískoviště s herní sestavou ( skluzavka a domeček). Příjemné posezení s relaxací doplňuje venkovní bazén o průměru 5 metrů. Při nepříznivém počasí si můžete posedět pod krytou pergolou.

Letní posezení v zahradní restauraci

Hotel Bystré *** na Vysočině představuje příjemné ubytování v blízkosti přírody. Nachází se v centru malého městečka Bystré, nedaleko Svitav a krásného města Polička. Nově zrekonstruované historické budovy hotelu jsou často a opakovaně vyhledávány návštěvníky pro svou příjemnou atmosféru a ochotný personál. Hotel Bystré je Family friendly – tedy hotel přátelský k rodinám s dětmi. Nabízí také bezbariérové ubytování a je vhodný i pro tělesně postižené, seniory, rodiny s malými dětmi (kočárky) a podobně.

© 2012–2017 hotel-bystre.cz Created by Zserver

Hotel Bystré v Bystrém hodnocení