Na Podkově 84
569 92  Bystré u Poličky
Česká republika
hotel roku

RESTAURACE  I CELÝ HOTELOVÝ KOMPLEX JE NEKUŘÁCKÝ.

Hotelová restaurace s celodenním provozem ( otevřeno od 11,00 hod)  Vám nabídne kvalitní  českou kuchyni i krajové specialit . Kromě nabídky z jídelního lístku, můžete využít obědové menu s výběrem ze dvou druhů jídel.

Hotelová restaurace

V nabídce restaurace je široký výběr nealkoholických a alkoholických nápojů. Můžete si pochutnat na nepasterovaném světlém, černém nebo řezaném pivu z Mětanského pivovaru v Poličce. Námi nabízená vína dodává firma PALAVÍN, Bavory.

Pro ubytované hosty nabízíme od 8.00 do 9.3o hod  bufetovou snídani (formou švédského stolu).  Pokud využijete ubytování s  polopenzí, můžete si vybrat k večeři  z nabídky šesti druhů jídel.  Stravování větších skupin je řešeno na základě individuální dohody. Pro každého klienta rádi uvaříme jeho dietu, jsem hrdí, že Vám v tomto ohledu můžeme maximálně vyjít vstříc .

Hotelový komplex je přizpůsoben pro pobyt rodin s dětmi. V restauraci proto najdete krmící židličky, dětské příbory i veselé prostírání.

Hotelová vinárna

 V objektu hotelu se nachází i VINÁRNA, která kromě posezení v úžaseném stylovém prostoru, nabízí širokou škálu vín z vinotéky od výhradního dodavatele PALAVÍN, Bavory a příjemnou obsluhu.

 

ZAHRADNÍ RESTAURACE

nabízí příjemné posezení ,  zábavu pro děti v podobě velké trampolíny, pískoviště s herní sestavou (skluzavka a domeček ). Příjemné posezení s relaxací doplňuje venkovní bazén o průměru 5 metrů.Při nepříznivém počasí si můžete posedět pod krytou pergolou.

Zahradní restaurace v létě

Hotel Bystré *** na Vysočině představuje příjemné ubytování v blízkosti přírody. Nachází se v centru malého městečka Bystré, nedaleko Svitav a krásného města Polička. Nově zrekonstruované historické budovy hotelu jsou často a opakovaně vyhledávány návštěvníky pro svou příjemnou atmosféru a ochotný personál. Hotel Bystré je Family friendly – tedy hotel přátelský k rodinám s dětmi. Nabízí také bezbariérové ubytování a je vhodný i pro tělesně postižené, seniory, rodiny s malými dětmi (kočárky) a podobně.

© 2012–2017 hotel-bystre.cz Created by Zserver

Hotel Bystré v Bystrém hodnocení