Na Podkově 84
569 92  Bystré u Poličky
Česká republika
hotel roku

HOTELOVÁ RESTAURACE

Hotelová restaurace s celodenním provozem (otevřeno od 11,00 hod)  Vám nabídne kvalitní  českou kuchyni i krajové speciality. Kromě nabídky z jídelního lístku, můžete využít obědové menu s výběrem ze dvou druhů jídel a širokou nabídku jídel při pobytu s polopenzí.

Využijte možnosti REZEVACE STOLU !!! v hotelové resaturaci či vinárně pro jednotlivce i pro skupiny.

Hotelová restaurace

V nabídce restaurace je široký výběr nealkoholických a alkoholických nápojů. Můžete si pochutnat na nepasterovaném světlém, černém nebo řezaném pivu z Pivovaru Polička. Námi nabízená vína dodává  firma PALAVÍN, Bavory.

 

Hotelová restaurace s dětmi

Pro ubytované hosty nabízíme od 8,00 do 9,3o hod snídaně  formou švédského stolu.  Pokud využijete ubytování s  polopenzí, můžete si vybrat k večeři  z široké nabídky jídel. Stravování větších skupin je řešeno na základě individuální dohody. Pro každého klienta rádi uvaříme jeho dietu. Jsme hrdí, že Vám v tomto ohledu můžeme maximálně vyjít vstříc . Využijte možnost zakoupení polopenze či plné penze pro sebe i své děti.

Hotel Bystré *** na Vysočině představuje příjemné ubytování v blízkosti přírody. Nachází se v centru malého městečka Bystré, nedaleko Svitav a krásného města Polička. Nově zrekonstruované historické budovy hotelu jsou často a opakovaně vyhledávány návštěvníky pro svou příjemnou atmosféru a ochotný personál. Hotel Bystré je Family friendly – tedy hotel přátelský k rodinám s dětmi. Nabízí také bezbariérové ubytování a je vhodný i pro tělesně postižené, seniory, rodiny s malými dětmi (kočárky) a podobně.

© 2012–2017 hotel-bystre.cz Created by Zserver

Hotel Bystré v Bystrém hodnocení