Na Podkově 84
569 92  Bystré u Poličky
Česká republika
hotel roku

VOLNOČASOVÉ AKTIVITY NA VYSOČINĚ PRO HOSTY V HOTELU BYSTRÉ***

Pro naše hosty máme připravené velké množství osvědčených volnočasových aktivit, pořádaných buď přímo naším hotelem nebo prověřenými spolupracovníky.

Také okolí hotelu nabízí pestrou škálu zábavy – od výletů do přírody, přes historické památky a různé kulturní akce. Na recepci hotelu Vám vždy rádi poskytneme aktuální informace o tom, co se děje v okolí zajímavého. Pokud se sami dozvíte o události, které byste se rádi zúčastnili, pomůžeme Vám se zjištěním dalších informací, případně domluvíme průvodce, lektora apod. – dle typu akce.

Letní aktivity – Hotel Bystré se nachází v krásné přírodě Vysočiny, je tedy možné zde chodit na procházky, jezdit na kole, nedaleko je také možnost lezení po skalách, koupání v přírodních nádržích či na koupalištích apod.

Zimní aktivity – přímo v městě Bystré je Ski areál, nedaleko je možnost bruslení. Příroda Vysočiny je pak rájem pro běžkaře.

Aktivity s dětmi – poradíme Vám, kam vyrazit s dětmi, kde jsou dětská hřiště, co je kde zajímavého apod.

Wellness – v budově hotelu máme pro Vás připraven bazén s mořskou vodou, saunu, infra saunu, vířivku, posilovnu a další wellnes aktivity.

Turistika – doporučené výlety v okolí, zajímavé turistické cíle na Vysočině, kam na výlet v okolí města Bystré

Kulturní akce – informace o tom, co se zrovna děje zajímavého v kulturní oblasti – výstavy, koncerty, workshopy

Památky v okolí – kulturní památky v okolí hotelu Bystré***, to není jen Hrad Svojanov. Rádi Vám poradíme, co zajímavého je u nás k vidění.

Pobyty s programem – pokud si chcete od plánování volného času odpočinout, můžete si vybrat z tématicky zaměřených pobytů s programem

Hotel Bystré *** na Vysočině představuje příjemné ubytování v blízkosti přírody. Nachází se v centru malého městečka Bystré, nedaleko Svitav a krásného města Polička. Nově zrekonstruované historické budovy hotelu jsou často a opakovaně vyhledávány návštěvníky pro svou příjemnou atmosféru a ochotný personál. Hotel Bystré je Family friendly – tedy hotel přátelský k rodinám s dětmi. Nabízí také bezbariérové ubytování a je vhodný i pro tělesně postižené, seniory, rodiny s malými dětmi (kočárky) a podobně.

© 2012–2017 hotel-bystre.cz Created by Zserver

Hotel Bystré v Bystrém hodnocení