Firemní akce

Hledáte vhodný prostor pro pořádání firemní akce, školení, teambuilding pobytu či firemního večírku s ubytováním? Hotel Bystré na Vysočině nabízí školící místnost pro 50 lidí a k tomu navíc školící salónek pro 15 lidí.

Nezávazná poptávka ubytování ZDE

V sále najdete veškeré potřebné vybavení pro kvalitní prezentaci (promítací plátno, flip-chart aj.) Samozřejmostí je také prostor pro coffee break či raut.

Velkou výhodou je uspořádání hotelových budov do jednoho propojeného komplexu, od školící místnosti, přes pokoje pro hosty, restauraci, vinárnu, bar až po wellness zázemí s bazénem, vířivkou, saunou a posilovnou.

Firemní akce pořádané u nás mají vždy velký úspěch.

 

ŠKOLÍCÍ MÍSTNOST

ŠKOLÍCÍ MÍSTNOST

Školící místnost – sál s kapacitou až 50 míst lze připravit pro konferenci, školení, firemní akci či oslavu. Prostor je vybaven promítacím plátnem, flip-chartem a prostorem pro coffee break či raut. Mezonetový prostor na sále lze využít jako relaxační prostor i místo pro individuální konzultace.

Školící salónek poskytne příjemné a komorní prostředí až pro 15 osob.

ŠKOLÍCÍ SALÓNEK

ŠKOLÍCÍ SALÓNEK

Komunitní sál

Pro kongresy, pracovní porady a setkání lze využít komunitní sál v multifunkčním domě cca 50 metrů od hotelu. Je vhodný k pořádání přednášek, workshopů, předváděcích akcí, výstav apod. K dispozici je standardní vybavení pro pořádání těchto akcí: PC, bílá tabule, flip-chart, interaktivní tabule, dataprojektor, DVD, mikrofon, repro. Pronájem prostor, občerstvení a další služby při přípravě firemních akcí Vám pomůže zorganizovat Hotel Bystré.

KOMUNITNÍ SÁL

Pro firemní školení, team-bulding, firemní akce a setkávání pak hotel poskytuje dokonalé zázemí v podobě wellness (bazén, sauna, infrasauna, posilovna, vířivka, masáže a kosmetika).

Poptejte volný termín pro Vaše školení ZDE

Příjemné prostředí, zajímavé zázemí, vyžití wellness. Workshopy, team - buldingy, socialeventy, jobswapping, posezení s kolegy 🙂

NEZÁVAZNÁ REZERVACE

Tento formulář slouží pro odeslání poptávky ubytování. Vyplňte prosím všechna políčka a odešlete kliknutím na tlačítko Odeslat. Ozveme se Vám co nejdříve.
Odesláním nezávazné poptávky dáváte souhlas se zpracováním osobních údajů dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27.4.2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (GDPR).

Plné znění https://www.hotel-bystre.cz/gdpr/