Firemní akce

Příjemné prostředí, zajímavé zázemí, vyžití wellness. Workshopy, team - buldingy, socialeventy, jobswapping, posezení s kolegy 🙂

školící místnost

Školící místnost – sál s kapacitou až 50 míst lze připravit pro konferenci, školení, firemní akci či oslavu. Prostor je vybaven promítacím plátnem, flip-chartem a prostorem pro coffee break či raut. Mezonetový prostor na sále lze využít jako relaxační prostor i místo pro individuální konzultace.

Školící salónekŠkolící salónek poskytne příjemné a komorní prostředí až pro 15 osob.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAKomunitní sál

Pro kongresy, pracovní porady a setkání lze využít komunitní sál v multifunkčním domě cca 50 metrů od hotelu. Je vhodný k pořádání přednášek, workshopů, předváděcích akcí, výstav apod. K dispozici je standardní vybavení pro pořádání těchto akcí: PC, bílá tabule, flip-chart, interaktivní tabule, dataprojektor, DVD, mikrofon, repro. Pronájem prostor, občerstvení a další služby při přípravě firemních akcí Vám pomůže zorganizovat Hotel Bystré.

Služby na hoteluPro firemní školení, team-bulding, firemní akce a setkávání pak hotel poskytuje dokonalé zázemí v podobě wellness (bazén, sauna, infrasauna, posilovna, vířivka, masáže a kosmetika).

NEZÁVAZNÁ REZERVACE

Tento formulář slouží pro odeslání poptávky ubytování. Vyplňte prosím všechna políčka a odešlete kliknutím na tlačítko Odeslat. Ozveme se Vám co nejdříve.