LETNÍ BALÍČEK -SENIOR 55 +

Lákavý letní pobyt s přáteli či s vnoučaty , který Vám v ceně 6 400,- za 5 dnů pro dvě osoby nabídne:

4 noci ubytování pro dvě osoby ve dvoulůžkovém pokoji s vlastním sociálním zázemí
4* snídaně pro dvě osoby formou švédského stolu
každý den dvě hodiny v bazénu s mořskou vodou
jedenkrát za pobyt třicet minut vířivky

můžete si dokoupit

polopenzi ( večeře - výběr z pěti druhů jídel) 120,- Kč/jídlo

DALŠÍ LŮŽKO PRO DÍTĚ 3 - 12 LET 700,- KČ/ DÍTĚ A NOC SE SNÍDANÍ

Poptejte volné pokoje a termíny ZDE

POKUD CHCETE VÍCE INFORMACÍ NEBO ZNÁT VOLNÉ TERMÍNY, VYPLŇTE NEZÁVAZNOU POPTÁVKU UBYTOVÁNÍ ZDE.

Celý život jste pracovali, zabezpečovali rodinu a teď máte právo na ODPOČINEK.  Přijeďte do PŘÍJEMNÉHO prostředí hotelu Bystré, který Vám zajistí POHODLÍ  a KOMFORT, který si zasloužíte. DOTOVANÁ CENA pobytu Vám umožní zrelaxovata ve WELLNESS   hotelu, a to konkrétně využít dvě hodiny denně BAZÉN S MOŘSKOU VODOU, který pohladí Vaše tělo i Vaši duši. Bonusová odpolední KÁVIČKA S DEZERTEM pak doladí Váš zážitek z příjemného letního dne, stejně jako RELAXAČNÍ VÍŘIVKA pro dva. Procházky po letní Vysočině, TURISTIKA, návštěva  KULTURNÍCH  a HISTORICKÝCH PAMÁTEK - například HRAD SVOJANOV - významná památka kraje, MĚSTO POLIČKA  s barokním opevněním. nebo ZÁMEK V LITOMYŠLI - památka UNESCO.

NEZÁVAZNÁ REZERVACE

Tento formulář slouží pro odeslání poptávky ubytování. Vyplňte prosím všechna políčka a odešlete kliknutím na tlačítko Odeslat. Ozveme se Vám co nejdříve.
Odesláním nezávazné poptávky dáváte souhlas se zpracováním osobních údajů dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27.4.2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (GDPR).

Plné znění https://www.hotel-bystre.cz/gdpr/